Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


System reputacji - wykorzystywanie niezgodnie z przeznaczeniem.
#1
Witam,

od dziś na konta użytkowników wykorzystujących system reputacji niezgodnie z jego przeznaczeniem, będą nakładane następujące ograniczenia:
  • brak dostępu do przeglądania profilów (w tym własnego)
  • brak możliwości używania systemu reputacji w obie strony
  • brak możliwości tworzenia ankiet
  • brak możliwości głosowania w ankietach
  • brak możliwości ustawienia własnej sygnatury
  • brak możliwości przeglądania listy "kto jest online"
  • brak możliwości przeglądania listy użytkowników

Przypominamy, że system reputacji nie służy do prowadzenia wzajemnych "wojen", kłótni itd.
Liczymy na zrozumienie i dojrzałą postawę na forum.
  Odpowiedz
#2
No dobrze a będzie można dawać reputację za przysługą w postaci awatara ?
  Odpowiedz
#3
(06.08.2012, 14:15)raden__ napisał(a): No dobrze a będzie można dawać reputację za przysługą w postaci awatara ?
Raden od tego są punkty na chomikuj, to jest tak jak byśmy mieli wykonywać coś za free. Bardzo dobrze, że system się zmienia.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#4
raden__ napisał(a):No dobrze a będzie można dawać reputację za przysługą w postaci awatara ?

To dotyczy korzystania tego niezgodnie z regulaminem wtedy dostaniesz taki "bonus" a za avatar możesz normalnie dać komuś reputka jednak nie można dawać reputacji za nic lub w odwecie za reputację (dot. negatywnej jak i pozytywnej) jak zostaniesz przyłapany na tym to masz taką karę i tyle.

Mam nadzieję, że ja to też dobrze zrozumiałem bo widzę teraz nade mną 2 inne wersję :D
  Odpowiedz
#5
Ciekawe dla kogo ? , bo dla mnie nie ja mam bardzo mało pkt np : zleciłem zrobienie awatara lub sygnatury to będe musiał płacić punktami z chomika , bo małe chomiki nigdy nie maja dużo punktów .
Dlatego uważam reputacja może być dawana za przysługę , ale nie na wojny miedzy sobą co robili chłopaki nie powiem którzy
  Odpowiedz
#6
Prosimy o cierpliwość.
Póki co tytułowy wątek dotyczy takich akcji jakie miały miejsce kilka dni temu.
Już w niedługim czasie przedstawimy kolejne rozwiązania takich i podobnych sytuacji.
  Odpowiedz
#7
Ja od razu mówię , ze nie bedę tak robić jak kilka tygodni temu :)
  Odpowiedz
#8
Administratorzy ! Dostałem -1 za nic ! Możecie coś z tym zrobić ?!
  Odpowiedz
#9
A ja nie mogę wejść w swój profil ani w innych co się stało ?
  Odpowiedz
#10
Zapewne złamałeś jeden z punktów regulaminu powyżej.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy system podziękowań Swordancer 0 2 365 05.09.2015, 18:29
Ostatni post: Swordancer
  System ogłoszeń - legenda Swordancer 3 2 851 03.09.2015, 21:08
Ostatni post: Robotox
Question Ujemne punkty reputacji Szymon 12 4 661 03.03.2013, 11:41
Ostatni post: Suicider
  Nowy system punktów na forum. adam-as 20 7 672 01.08.2012, 22:20
Ostatni post: Promyczek14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości