Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


System reputacji - wykorzystywanie niezgodnie z przeznaczeniem.
#11
saturas napisał(a):Mam nadzieję, że ja to też dobrze zrozumiałem bo widzę teraz nade mną 2 inne wersję
Użytkownik posiadający ograniczenia na swoim profilu nie będzie mógł używać systemu reputacji, czyli będzie miał zablokowaną możliwość przyznawania punktów pozytywnych, neutralnych oraz negatywnych.
Sam jednak będzie mógł otrzymywać punkty reputacji od innych użytkowników nie posiadających konta z nałożonymi ograniczeniami.

"Handel" punktami reputacji również nie będzie tu mile widziany.
Punkty powinny być przyznawane w sposób naturalny, z inicjatywy zainteresowanych, którzy w ten sposób chcą wyrazić swoją wdzięczność za okazaną pomoc lub cenną odpowiedź.
Dotyczy to również przyznawania punktów w drugą stronę - ujemnych. Za notoryczne spamowanie, nagminne błędy w pisowni, nie reagowanie na pouczenia obsługi forum itp...

Proszę jednak pamiętać, że naszym hobby nie jest rozdawanie ograniczeń kont i nie chcemy tego robić. Liczymy zatem na dojrzała postawę wobec nas i wszystkich użytkowników forum.
  Odpowiedz
#12
(06.08.2012, 14:53)admin napisał(a): Użytkownik posiadający ograniczenia na swoim profilu nie będzie mógł używać systemu reputacji, czyli będzie miał zablokowaną możliwość przyznawania punktów pozytywnych, neutralnych oraz negatywnych.
Sam jednak będzie mógł otrzymywać punkty reputacji od innych użytkowników nie posiadających konta z nałożonymi ograniczeniami.

"Handel" punktami reputacji również nie będzie tu mile widziany.
Punkty powinny być przyznawane w sposób naturalny, z inicjatywy zainteresowanych, którzy w ten sposób chcą wyrazić swoją wdzięczność za okazaną pomoc lub cenną odpowiedź.
Dotyczy to również przyznawania punktów w drugą stronę - ujemnych. Za notoryczne spamowanie, nagminne błędy w pisowni, nie reagowanie na pouczenia obsługi forum itp...

Proszę jednak pamiętać, że naszym hobby nie jest rozdawanie ograniczeń kont i nie chcemy tego robić. Liczymy zatem na dojrzała postawę wobec nas i wszystkich użytkowników forum.
Zróbcie coś , bo nie mogę wejść na swój profil
  Odpowiedz
#13
Ja rozumiem że zasady nagle zaczęły obowiązywać wstecz? No brawo dla administracji. Zamiast karać od razu to karze się po miesiącu. Tylko pogratulować.
  Odpowiedz
#14
Jak długo ograniczenia będą nałożone w przypadku złamaniu regulaminu?
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#15
Bardzo dobre pytanie rafal07000 właśnie miałem je zadać.
A co do samych "poszkodowanych" to wyzywanie administracji iż działa wstecz nic tu teraz
nie pomoże - trzeba było myśleć wcześniej. Osobiście praktycznie nigdy nie daje negatywnych
reputacji wolę napisać do kogoś PW i wyjaśnić mu gdzie popełnił błąd.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#16
rafal07000 napisał(a):Jak długo ograniczenia będą nałożone w przypadku złamaniu regulaminu?
W chwili obecnej przyjęliśmy czas do 7 dni.
Nie jest to jednak sztywny termin. Na jego wpływ ma przede wszystkim zachowanie użytkownika, na którego konto zostało nałożone ograniczenie.
  Odpowiedz
#17
do czego to doprowadziło teraz zamiast skupiać się na codziennych problemach i sprawach wszyscy martwią się że nie mogą komuś reputacji dodać dla mnie ro jest dziwne
  Odpowiedz
#18
Ja się nie martwię że nie mogę komuś repa dać bo mam to gdzieś. Ale nawet nie mogę na swój profil wejść. Nie interesują mnie innych profile ale chyba swój to nie powinien być zablokowany.
  Odpowiedz
#19
(07.08.2012, 09:25)tornado napisał(a): Ja się nie martwię że nie mogę komuś repa dać bo mam to gdzieś. Ale nawet nie mogę na swój profil wejść. Nie interesują mnie innych profile ale chyba swój to nie powinien być zablokowany.
Jasne i proste złamaliśmy regulamin zostaliśmy ukarani . A i nie przycisku zmień sygnaturę . Poczekajmy 7 dni to będziemy mieli dostęp do konta , bo przecież handlowaliśmy reputacją , ja się do tego przyznaje

(06.08.2012, 17:58)tornado napisał(a): Ja rozumiem że zasady nagle zaczęły obowiązywać wstecz? No brawo dla administracji. Zamiast karać od razu to karze się po miesiącu. Tylko pogratulować.

Nie gadaj bo sam masz ograniczenia na koncie i sam dawałeś reputacje na -1 .
  Odpowiedz
#20
raden__ napisał(a):bo przecież handlowaliśmy reputacją , ja się do tego przyznaje
Ja nie handlowałem

raden__ napisał(a):sam dawałeś reputacje na -1
Tak tym co zasłużyli
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy system podziękowań Swordancer 0 2 365 05.09.2015, 18:29
Ostatni post: Swordancer
  System ogłoszeń - legenda Swordancer 3 2 851 03.09.2015, 21:08
Ostatni post: Robotox
Question Ujemne punkty reputacji Szymon 12 4 661 03.03.2013, 11:41
Ostatni post: Suicider
  Nowy system punktów na forum. adam-as 20 7 677 01.08.2012, 22:20
Ostatni post: Promyczek14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości