Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


System reputacji - wykorzystywanie niezgodnie z przeznaczeniem.
#21
Kurcze muszę czekać do 12 :(
  Odpowiedz
#22
(08.08.2012, 14:22)Wampir_sm napisał(a): Kurcze muszę czekać do 12 :(
Ja też :)
  Odpowiedz
#23
Przepraszam bardzo, ale ja nie mam uzasadnienia czemu mam ' Konto z ograniczeniami '. Przecież nie handlowałem reputacją, nie prowadziłem żadnych wojen na forum. Proszę administratorów o uzasadnienie tej sprawy.
  Odpowiedz
#24
Jeżeli się nie mylę to za płacenie reputacją (za avatar,sygnatury itp.) też są nakładane ograniczenia na konto. Uważam to za sprawiedliwe :) Reputacja to nie waluta, a sposób podziękowania. Może być dodatkowo dana za wykonaną pracę, pomoc.
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#25
Chciałabym zgłosić nadużycie reputacji w moim koncie przez użytkownika Xhyper . Moim zdaniem to jakieś nieporozumienie . co to za powód. http://odjechani.com.pl/reputation.php?uid=7548. w ogóle jak dla mnie bezsensu jest reputacja bo jak to na takiej zasadzie działa to ktoś po złości nawtyka komuś ujemnej reputacji i co to ma być.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#26
(12.09.2012, 15:16)elgato napisał(a): Chciałabym zgłosić nadużycie reputacji w moim koncie przez użytkownika Xhyper . Moim zdaniem to jakieś nieporozumienie . co to za powód. http://odjechani.com.pl/reputation.php?uid=7548. w ogóle jak dla mnie bezsensu jest reputacja bo jak to na takiej zasadzie działa to ktoś po złości nawtyka komuś ujemnej reputacji i co to ma być.

Najszybszym i najlepszym sposobem załatwienia tej sprawy jest PW do Admina. Spróbuj. Roza Jeżeli masz rację, to użytkownik zostanie ukarany ograniczeniami na koncie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy system podziękowań Swordancer 0 2 365 05.09.2015, 18:29
Ostatni post: Swordancer
  System ogłoszeń - legenda Swordancer 3 2 851 03.09.2015, 21:08
Ostatni post: Robotox
Question Ujemne punkty reputacji Szymon 12 4 661 03.03.2013, 11:41
Ostatni post: Suicider
  Nowy system punktów na forum. adam-as 20 7 670 01.08.2012, 22:20
Ostatni post: Promyczek14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości