Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


System zatrzymuje się przy uruchamianiu - laptop
#1
Podczas pracy nagle wyłączył mi się komp i zaczął coś aktualizować z informacja ,,nie wylaczaj kompa" jak to windows 7. Podczas aktualizacji padła mi bateria i laptop zgasł. Teraz nie chce się włączyć i zatrzymuje się na momencie ,,trwa uruchamianie komputera". Ktoś ma jakiś pomysł?? :/ 
- normalne uruchomienie nie dziala
- tryb awaryjny tak samo
- ostatnia poprawna konfikguracja też nie

Nie chce mi się instalowac system na nowo...
Niedostępny
#2
Ojj, ciężka sytuacja. Podczas aktualizacji nie można wyłączać laptopa, ale to troche dziwne, że aktualizacja została podjęta skoro miałeś niski poziom baterii. System nie powinien wtedy aktualizować, ale czasu się nie cofnie... Uruchom laptopa z linuxa (lub innego systemu, ale najlepiej z wypalonego na pendrive), skopiuj wszystkie dane i przeinstaluj system na nowo :( Innego wyjścia raczej nie ma.


#3
Albo można odpalić płytę z Windowsem i wybrać opcję naprawy.
#4
Dobra można zamknąć temat. Komputer po 8 uruchomieniu działa normalnie :D choć do końca nwm o co chodziło ale ok. 

Amb00 to też jest jakieś wyjście :)
Niedostępny


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Laptop Della a gwarnacja- mam wątpliwości Demanufacture 1 1 211 12.04.2018, 10:46
Ostatni post: FxJerzy
  Laptop do 4300 zł Swordancer 13 3 478 07.10.2017, 22:31
Ostatni post: Swordancer
  Laptop - aukcja na sknerus Szatan 6 2 753 15.11.2015, 15:42
Ostatni post: Dennijs
  Jaki laptop kupić na studia? maxx 22 10 347 26.09.2014, 10:53
Ostatni post: blizna
  Laptop za 1900zł luzakkajojo 3 2 600 10.11.2013, 21:42
Ostatni post: Jaro070

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości