Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Szablon tła na youtube
#1
Witam!
Tak jak w temacie poszukuję szablonu do tła na youtube (do nowej wersjii).
Proszę o podanie linków lub o wklejenie do tematu.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#2
Wygląd kanałów nie zmienił się z poprzednią wersją, jedyną rzeczą jaka uległa zmianie to wygląd strony głównej,
oraz oglądanego filmu - także jeśli miałeś stary szablon jest on nadal aktualny. Jeśli potrzebujesz szablonu mogę
go dla Ciebie wykonać - wal na PW.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
A jak chcesz coś gotowego to zobacz tu:

backgroundtube.com
designyoutube.com
ytbackgrounds.net
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
Diablo09 napisał(a):backgroundtube.com
designyoutube.com
ytbackgrounds.net

Czy te tła mają prawa autorskie?
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#5
Raczej nie wystarczy wejść i poczytać. Są po to abyś z nich korzystał. Pewnie są darmowe, lecz jest zakaz ich edytowania.

Spokojna twoja rozczochrana, na YT możesz spokojnie wykorzystać i nikt się tobie nie przyczepi ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
(26.12.2012, 20:35)Diablo09 napisał(a): Raczej nie wystarczy wejść i poczytać. Są po to abyś z nich korzystał. Pewnie są darmowe, lecz jest zakaz ich edytowania.

Spokojna twoja rozczochrana, na YT możesz spokojnie wykorzystać i nikt się tobie nie przyczepi ;)

A jeżeli chcemy dodać nick do tego szablonu możemy zostać ukarani ?
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
Są to w pełni darmowe szablony, także śmiało możecie je edytować, nikt się do Was nie przyczepi.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przywrócić stary wygląd Youtube? Poradnik Robotox 1 5 747 30.04.2020, 16:25
Ostatni post: szocik
  YouTube rezygnuje z adnotacji. Robotox 2 1 376 18.03.2017, 23:16
Ostatni post: Dominik
  Kompromitujący film na Youtube. amb00 18 4 918 05.07.2016, 21:42
Ostatni post: Jarus
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 750 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  Jak wybrać dobre tagi na youtube? Baron 2 6 160 15.02.2016, 17:03
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości