Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Telefon z androidem do 300zł
#1
Potrzebuje Waszej opinii na temat tanich telefonów z androidem. Znajomy chciałby kupić telefon w granicy 300zł. Pytanie do Was, jaki model w tej cenie będzie najkorzystniejszy?
  Odpowiedz
#2
Używany czy nowy?
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#3
Używany nie wchodzi chyba w grę.
  Odpowiedz
#4
To xperia x10 mini lub mini pro wiem, że jest tania ale nie wiem czy w 300 zl sie wyrobisz, za 500 już jest szeroki i dobry wybór bo ta suma to najwiecej symbianów :).
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
Galaxy Y chyba coś więcej niż 3 stówy.
LG L3 niby slaby, ale w tej cenie ciężko będzie coś znaleźć ...
  Odpowiedz
#6
Ja posiadam Lg swift L3 i jestem zadowolony. Może i nie jest jakiś super zaawansowany, ale daje radę. Cena nowego to około 399zł.

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie oddać stary telefon? Baron 4 4 483 09.03.2017, 22:43
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Telefon stacjonarny w Białymstoku wika2203 1 1 189 25.01.2017, 14:33
Ostatni post: Milunia
  Pancerny telefon Drer 11 3 981 09.01.2017, 22:54
Ostatni post: Dissa
  Jak przeskanować telefon antywirusem z komputera? Baron 1 6 186 05.10.2016, 20:13
Ostatni post: amb00
  Telefon do 700 zł Yuzko 20 8 613 21.01.2016, 12:51
Ostatni post: Dennijs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości