Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Też kochacie tę część ciała? :D
#1

Też kochacie tę część ciała? Pytanie do pań i panów. :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#2
Że piersi tak ? :) prywatnie owszem jak najbardziej, zawodowo jako fotograf nie sprawia mi to różnicy ;) ps. ważne jak się zaczyna nie ważne jak się kończy ;) czy na, czy nad, czy pod ;) hihi
  Odpowiedz
#3
osobiście wolę tyłeczek :D
  Odpowiedz
#4
Sympatyczne .... :D
Któż ich nie lubi ...
  Odpowiedz
#5
A może panie by się wypowiedziały ?

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#6
Padła propozycja, by wypowiedziały się Panie, więc się wypowiadam:

Oczywiście, że kocham tą część ciała. To chyba normalne. To takie fajne urozmaicenie :-) Zresztą uważam, że każda część ciała człowieka jest superowa.
  Odpowiedz
#7
Jak nie kochać tej części ciała. przecież od zawsze jest wiadomo że cycki są nasze (mężczyzn)
a kobiety je tylko noszą :P.

Szczerze mówiąc wolę zgrabne nogi i jędrny tyłeczek, ale cóż piersi też ♥.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Ohh, piersi. :D
Sprawiają ogromną przyjemność, gdy ich się dotknie. :D
Po prostu są świetne! ♥
  Odpowiedz
#9
Ja się nie mogę doczekać kiedy 1 raz dotknę piersi, to chyba będzie niezapomniane przeżycie :) jak wyglądał wasz 1 raz?

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#10
dimix napisał(a):jak wyglądał wasz 1 raz
dimix napisał(a):to chyba będzie niezapomniane przeżycie:)

Nic w tym nadzwyczajnego, jest to całkowicie normalne :)
No chyba, że Twoje zmysły sięgają zenitu to radzę uważać na spodnie bo jeszcze się porwą i sytuacja będzie, że tak powiem niesmaczna :>
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dr Śmierć, czyli rzeźby z ludzkiego ciała - dyskusja Swordancer 4 4 145 28.07.2015, 23:50
Ostatni post: Swordancer
  Cześć, Hola, Bok, Salut, Tjena! tungar 5 1 937 24.10.2013, 01:50
Ostatni post: da Vinci
  Obrażenia ciała +18. Borat 7 3 129 04.05.2012, 08:53
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości