Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Tico w Tesco!
#1
Jeśli jeszcze nie widzieliście obecnego hitu internetu, koniecznie to zobaczcie :D

  Odpowiedz
#2
Dyskutowaliśmy wczoraj na SB.
Mieli frajdę, już wiadomo po co są takie szerokie drzwi, aby auto się zmieściło :D
  Odpowiedz
#3
HAhaha wczoraj właśnie to oglądaliśmy.

Jazda TICO to RYZYKO :D
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
A gdzie to było przypomina tesco w bydgoszczy?
  Odpowiedz
#5
Ohh, ludzie to mają pomysły :D Jak to mówią "Polak potrafi" :D Ciekawe co Ci ochroniarze sobie pomyśleli :D Ponoć dzisiaj o tym w wiadomościach mówili :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#6
Poziom głupoty rośnie nie tylko wśród społeczeństwa ale również w telewizji. Kanały informacyjne na prawdę nie mają lepszych tematów?

Na szczęście telewizor oddałem 6 lat temu i sporadycznie zaglądam
do tego cyrku na kółkach.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
  Odpowiedz
#7
Kolejny przykład że dla polaka nie ma rzeczy niemożliwych, ten przejazd idealnie
nadaje się do reklamy - smart przy tym to duży złom :P.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
(23.10.2012, 07:39)CzekoladowyBaron napisał(a): Poziom głupoty rośnie nie tylko wśród społeczeństwa ale również w telewizji. Kanały informacyjne na prawdę nie mają lepszych tematów?
Baron trochę zabawy jeszcze nikomu nie zaszkodziło, może i głupota ale na starość chłopaki będą mieli co wspominać i opowiadać swoim wnukom ;)
Nawet mi nie mów że byś się nie karnoł Tico po Tesco :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#9
Nie codzienny widok, ale przynajmniej mają się z czego pośmiać.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czarny piątek... w tesco Sylwester 2 1 116 29.11.2015, 21:07
Ostatni post: amb00
  Wiedz, że coś się dzieje ! Reklama Tesco KruchyFix 11 7 761 25.02.2012, 11:07
Ostatni post: tornado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości