Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Turbobit Premium Link Generator
#11
Ok. Ale jak ktoś korzystał z tego i serwera to jednak mu to zrobiło duże znaczenie. Sam pobierałem po 30 plików/dzień
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz
#12
Fajnie dzięki
  Odpowiedz
#13
Niestety chwiejny ten generator. Dzisiaj go chciałem pobrać 30 plików (linków). Wszystki były aktywne. Lecz tylko 5 z nich pobrałem. A z resztą to pisało: Nie można pobrać statusu o linku!
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#14
Ja tam pobieram co dzień z niego po kilka giga i żadnych problemów nie mam. Idzie z max prędkością wszystkie linki działają.
A do generatora wklejam po max 3 na jeden raz.
  Odpowiedz
#15
Niestety czasami nie działa. Korzystałam i było ok. Ale ostatnio jak próbowałam jeden link wygenerować to się nie dało.
Być może turbobit zmienia zabezpieczenia żeby się bronić przed tym generatorem. Na pewno odbija im się to na zyskach.
  Odpowiedz
#16
Kurcze mi tak samo dziś teraz pisze nie można pobrać statusu download i żaden link nie działa :(

Oby szybko to naprawili
  Odpowiedz
#17
Jupi, już korzystam z niego dłuższy czas, wszystkie pliki lecą mi z najwyższą prędkością. Ja pobieram w nocy, może wtedy serwery są mniej obciążone.
  Odpowiedz
#18
Mi do tej pory śmigał a dziś coś nawala :(

Na innym forum pisze że tak się dzieje bo za dużo osób korzysta :)

Znalazłem stronkę gdzie dają login i hasło do kont premium i mam prawie rok premium na turbobit za free :D super
  Odpowiedz
#19
Może podaj tę stronę

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk
  Odpowiedz
#20
Jako że nie doszukałem się stron, na których za darmo mogę wygenerować link z turbobit, odkopuje temat. Znacie może jakieś działające strony ?
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LinkerPro.pl Generator Linków Premium catshare bitshare turbobit egofiles rapidgator linkerpro 0 17 938 26.10.2013, 20:50
Ostatni post: linkerpro
  Generator Linków Premium Moto-Rider 11 25 917 26.10.2013, 20:43
Ostatni post: linkerpro
  RapidGrab.pl - BitShare Premium Link Generator lubieziemniaki 1 4 172 23.10.2013, 20:42
Ostatni post: TerraNova
  Turbo-Downloader - Generator linków premium Turbobit topor1988 3 5 558 12.02.2013, 16:31
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Bitshare.com Premium link generator Damianoslawp 1 4 633 12.12.2012, 23:27
Ostatni post: closer9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości