Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Tutorial Photoshop: Animowany baner
#1
Lightbulb 
Witam!
Dziś dowiecie się w jaki sposób stworzyć ładny, efektowny banner.

Trudność: 2/10
Czas: ok. 5 min

1. Pobieramy program Aleo Flash Intro Banner Maker.
2. Po zainstalowaniu programu, odpalamy go. Pierwszą czynnością jaką musimy ustawić to tło. Ja zrobiłem to w ten sposób:
[Obrazek: di-MXN7.png]

3. Gdy mamy już tło, przechodzimy do efektów tła. Mamy 6 folderów z efektami do wyboru. Jeśli nie chcemy żadnego z nich to po prostu odznaczamt opcję Add background effect. Wygląda to tak:
[Obrazek: di-CR1N.png]

4. Teraz zabieramy się za napis lub napisy, jak kto woli i jak komu potrzeba :) Dodajemy własny napis i nadajemy mu jakiś ciekawy efekt, zmieniamy pozycję... wedle własnego uznania.
Tutaj opis tych czynności:
[Obrazek: di-LKHV.png]

5. Teraz wystarczy zapisać nasz projekt. Mamy do wyboru trzy formaty, .gif, .avi oraz .swf (plik flash).

To chyba wszystko.
Mój efekt końcowy:
[Obrazek: di-JXMK.gif]

Życzę miłej zabawy z programem.

*Szczególne podziękowania dla usera Lucyfer za publiczne udostępnienie nazwy programu, gdyby nie on, tego poradnika by tutaj nie było.
*Poradnik został również napisany specjalnie na prośbę usera era9889.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Pięknie wytłumaczony poradnik Brawo
Tylko dodaj jeszcze takie coś
Bo można dodać własne tło
[Obrazek: 8p1pys.jpg]
  Odpowiedz
#3
Tak, można ale wzorowałem się na zleceniu użytkownika era9889. Jak kto woli ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Mam jeszcze takie pytanie jak zrobić inny efekt wejściowy a inny wyjściowy?
  Odpowiedz
#5
Obrazy wygasły !!!
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#6
Nicholas, nie ma obrazków wrzuć na inny hostnig najlepiej liczniki.org,
wtedy będziesz miał pewność że obrazki nie wygasną.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Tutorial Photoshop PL: Animacja Szymon 6 10 126 25.02.2015, 19:02
Ostatni post: live133
  Tutorial: Photoshop - dodawanie nowych pędzli. Nieśmiertelny 6 2 982 02.12.2013, 02:35
Ostatni post: B0hazard
  Tutorial: Photoshop cs6 - nawet ładny napis. Nieśmiertelny 2 2 888 17.11.2013, 14:03
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Tutorial Cinema 4D | Napis z drzwiami B0hazard 10 6 510 27.08.2013, 18:40
Ostatni post: B0hazard
Lightbulb Tutorial Photoshop: Napis wypełniony obrazkiem Nicholas 7 6 700 25.08.2013, 23:44
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości