Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ucieczka elką po oblaniu egzaminu na prawo jazdy
#1
Zdenerwowana młoda dziewczyna nie wytrzymała i trochę ją poniosło... Zobaczcie co trafiło ostatnio do sieci!

  Odpowiedz
#2
Powiem, że to co ostatnio dzieje się na egzaminach i kursach prawa jazdy przechodzi wszelkie granice. Wyciągają od ludzi kasy ile się da, oblewają jak to tylko możliwe, tylko po to aby zwinąć jak najwięcej pieniędzy. Ja ze względów zdrowotnych nie mogłem robić prawa jazdy, będę robił je w tym roku lub na początku przyszłego. Jeśli spotka mnie coś podobnego jak mojego brata, czy znajomych za byle pierdołę, to obiecuję, że z prywatnego samochodu egzaminatora zostaną tylko skwarki. Nigdy nie podporządkowuję się takim wadom systemu.
  Odpowiedz
#3
Tego nie można nazwać ucieczką, jak egzaminator ją dogonił Haha
  Odpowiedz
#4
Ale poważnie, to jest straszne, co się teraz dzieje. Swordancer ma rację, wszystko jest po to, by wyciągać kasę. Kasę, kasę, kasę. Bardziej się opłaca robić za granicą.
  Odpowiedz
#5
Ja jak zdawałem egzamin praktyczny, to skur***** mnie tak ciągał po mieście i czekał, aż zrobię błąd, ale mu się nie udało.

A w tym filmiku dziewczynę poniosło i podejrzewam, że to musiał być egzamin po wyżej 4-tego i już miała dość.

Podobno dostała mandat i dalej próbuje zdawać, a pewnie egzaminatorzy mają jej zdjęcie przy sobie i notatkę "Nie zostawiać samej w samochodzie może uciec"
  Odpowiedz
#6
Cóż, różne są sytuacje.
Kilka lat temu w mojej mieścinie - nie wiem czy dziewczyna, czy chłopak - w każdym razie osoba zdająca egzamin na prawo jazdy na placu manewrowym, ruszyła, gdy egzaminator jeszcze nie wsiadł do auta - skończyło się to tak, że wylądował on w szpitalu...
To wszystko bierze się z tego, że każdy egzamin jest nerwowy. Ja na swoim pierwszym egzaminie na prawko ryczałam jak bóbr Haha
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#7
Pogrzało ją Auc
Ciekawe co koleś jej zrobił wcześniej :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najgłupsze pytania z egzaminu na prawo jazdy Swordancer 4 9 768 29.05.2017, 14:44
Ostatni post: Paweu
  Prawo szariatu już w Polsce? Robotox 8 2 416 27.02.2016, 22:59
Ostatni post: Scarface
  Prawo jazdy kategorii B+E pandokti 3 2 207 04.12.2015, 23:50
Ostatni post: Swordancer
  Prawo Jazdy od 20 lat? Gospodarz 9 3 145 20.01.2015, 20:50
Ostatni post: Gospodarz
  Tak to jest, gdy się zdaje prawo jazdy. Gospodarz 3 1 360 05.09.2013, 18:50
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości