Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Układanie kostki w 2013.
#11
Polska jest jak to w powiedzeniu 100 lat za murzyna;)
A w nocy przeleci jakiś kot pies po tym betonie i jak to poprawić na drugi dzieńHaha Haha
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#12
Chociaz oni zaradni...
  Odpowiedz
#13
Kicknijmnie napisał(a):Chociaz oni zaradni...
To mało powiedziane, z pewnością tanio robią.Bo jeśli chodzi o polaków to im dużo brakuje, do doświadczenia murzynówHaha
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#14
Hej Hakier, Polacy nie są tacy źli w porównaniu z Niemcami czy Brytyjczykami potrafią zrobić wszystko :-).
Jeśli chodzi o zaradność nie można nam nic złego zarzucić.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#15
(19.11.2013, 18:02)Haker napisał(a):
Kicknijmnie napisał(a):Chociaz oni zaradni...
To mało powiedziane, z pewnością tanio robią.Bo jeśli chodzi o polaków to im dużo brakuje, do doświadczenia murzynówHaha

Jednym słowem Tobie też brakuje... Dobrze kombinuję? Brawo za samokrytykę.
  Odpowiedz
#16
Miałem to już wcześniej skomentować. Widać że chłopak naoglądał się memów to teraz ciśnie farmazony czy tam Kiepskich.
Jestem tego pewien że nic nie wie na temat takich robót, mój ojciec już kilka lat pracuję za granicą i jest jednym z najlepszych budowniczych, wśród Szwedów, Niemców czy Brytyjczyków. U mnie jest przyjęte nie masz nic do powiedzenia, nie piszesz. Wszyscy znają Hakera wszędzie musi wtrącić swoje trzy grosze przy czym zużywa mniej niż ćwierć człowieczego mózgu.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Największe Hity Roku 2013? Gospodarz 0 935 28.12.2013, 18:14
Ostatni post: Gospodarz
  Śmingus Dyngus 2013?? Cassius 5 2 635 30.03.2013, 17:12
Ostatni post: Exedra

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości