Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ulubiona bajka z dzieciństwa?
#1
Tak jak wyżej. Przedstaw ulubione bajki z dzieciństwa które najczęściej oglądałeś. :)

Ja osobiście oglądałem dużo krecika, puchatka, żwirka i muchomorka, tabalugę, uszatka, Rumcajsa, a w późniejszym czasie pojawił się weterynarz Fred, listonosz Pat i król Maciuś pierwszy, chociaż za tym ostatnim aż tak nie przepadałem. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Żebym pamiętał to ja pamiętał, ale tak: Pokemony, Smerfy, Gumisie, Przygody kaczora Donalda, Krecik, Miś Uszatek, Scooby Doo, Tabaluga, Transformers, Naruto, Dragon Ball, i wiele innych, których już nie pamiętam :)
  Odpowiedz
#3
No właśnie, jak mógłbym o tym zapomnieć, smerfy i gumisie! no i oczywiście kaczor Donald, Scoobiego rzadziej oglądałem.
Huh, pełno tego było, trudno zliczyć. Teraz już właściwie tych bajek nie oglądam, jedynie zerknę.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
Pszczółka Maja, Miś Uszatek, Muminki, Gumisie, Smerfy, Sąsiedzi, Kasztaniaki, Krecik, Tabaluga, Tom i Jerry, Myszka Miki i przyjaciele, Kubuś Puchatek, Kaczor Donald.... Strasznie tego było dużo ;) coś na pewno pominęłam :)
  Odpowiedz
#5
Ulubioną bajką był zdecydowanie Kaczor Donald! Nie wiem czy kojarzycie ale później pojawiły się jeszcze "Smocze opowieści", które obowiązkowo oglądałem przed pójściem do szkoły :D Fajnie się to wspomina.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
O "Smocze opowieści" były ekstra.... Za moich czasów dawali je głównie w niedzielę :D bo w niedzielę były najlepsze bajki :P
  Odpowiedz
#7
Z samego rana, prawda? :D
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
Tak :D Dzieciaki to jednak są śmieszne, żeby w weekend rano wstawać na bajkę :D komu dziś by się chciało :P
  Odpowiedz
#9
A jaki był płacz jak się zaspało :D

Whisper napisał(a):Dzieciaki to jednak są śmieszne, żeby w weekend rano wstawać na bajkę :D komu dziś by się chciało :P
Fakt, teraz wystarczy dorwać pilota i włączyć kanał z bajkami 24h na dobę, a kanałów jest od A do Z. Zanikł gdzieś ten klimat wyczekiwania. Zdecydowanie za łatwo mają ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#10
Też trochę pamiętam te smocze opowieści.

Nicholas napisał(a):Fakt, teraz wystarczy dorwać pilota i włączyć kanał z bajkami 24h na dobę, a kanałów jest od A do Z.

I teraźniejsze bajki na Disney Chanel, Cartoon Network itp., to dla mnie czarna magia.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeczy z dzieciństwa Nicholas 15 5 592 14.12.2013, 12:48
Ostatni post: Whisper

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości