Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ulubione cytaty
#41
Mądre słowa ;]

Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchał, niż mówili.

Sokrates
  Odpowiedz
#42
Wybuch miłości jest jak wybuch materii palnych. Im dłużej wstrzymywany, tym silniejszy. – Eliza Orzeszkowa.
Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny, są one na kształt prochu zatlonego, co wystrzeliwszy gaśnie.. William Shakespeare
Jedni mówią, że świat zniszczy ogień. Inni, że lód. Iż poznałam pożądania srogie, jestem z tymi, którzy mówią: ogień. Gdyby świat zaś dwakroć ginąć mógł, myślę, że wiem o nienawiści dość, by rzec: równie dobry lód jest, by niszczyć, i jest go w bród…z książki Zaćmienie
-Kubusiu jak się pisze MIŁOŚĆ?
Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje

Alan Alexander Milne
[Obrazek: Seriale_LOVE.gif]
  Odpowiedz
#43
Donnie Darko: Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
Frank: Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka? - Donnie Darko

Gdybym wierzył w Boga i grzech, trafiłbym stąd prosto do piekła, gdybym wierzył też w piekło. - Dexter Morgan

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.- Winston Churchill

Kiedy nie będzie żadnych kategorii, kiedy nie będzie „czarnych”, „białych”, punków i brudu, kiedy będą tylko „ludzie” – wtedy wszystko będzie dobrze. - Sid Vicious
  Odpowiedz
#44
ulubione złote myśli:

wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.

Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Czasem człowiek zmienia zdanie, czasem zdanie zmienia człowieka.

Prawdziwa mądrość nie jest pewna niczego, głupta zakłada, że ma zawsze rację

W sądach, jakie wydajemy o ludziach, trzeba zawsze pozostawić pewien margines błędu

To, co u możnych tego świata nazywa się silną wolą, u osłów zwiemy uporem.

Żyjemy w niebezpiecznej epoce. Ludzie zdobyli kontrolę nad przyrodą, zanim zdobyli kontrolę nad sobą.

Ze wszystkich stworzeń tylko człowiek pije, choć nie ma pragnienia, je, choć nie jest głodny, mówi, choć nie ma nic do powiedzenia.
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#45
"Jeśli celujesz w nic - trafisz za każdym razem" - Zig Ziglar

"Człowiek sukcesu to ktoś, kto potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, którymi inni w niego rzucają" - David Brinkley

"Znajdowanie jest zarezerwowane dla szukających" - Jim Rohn

"-Jest mi tak dobrze… To nie może być prawda… Jest zbyt pięknie, zbyt idealnie…
-Bo to Twój sen… a ja jestem jego narratorem…"
  Odpowiedz
#46
"Naród wspaniały, tylko ludzie ku**y" - Józef Piłsudski.
  Odpowiedz
#47
Nie przeczytałam jeszcze całego wątku. Mam nadzieję, że tego jeszcze nie było.

"Boże, daj mi cier­pli­wość, bym po­godził się z tym, cze­go zmienić nie jes­tem w sta­nie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jed­no od dru­giego"

Marek Aureliusz
[Obrazek: podpis.jpg]
  Odpowiedz
#48
"Niektórzy już za życia kopią sobie groby" Słoń
"Jeśli pokonałeś przeciwnika to znaczy, że był słabszy. A pokonać słabszego od siebie to żadna sztuka" Autor nieznany.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#49
"Prawdziwa podróż ku odkryciu składa się nie z poszukiwania nowych pejzaży, lecz obserwacji nowymi oczami" - Marcel Proust

"Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami" - Adam Mickiewicz
  Odpowiedz
#50
"Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."
"Serce motocyklisty bije w rytmie obrotów jego maszyny"
"Wolałbym jeździć motocyklem i myśleć o Bogu, niż siedzieć w kościele i myśleć o motocyklu"
"Podczas dobrej jazdy na motocyklu, przeżywasz więcej w ciągu 5 minut niż niektórzy ludzie przez całe swoje życie." (Burt Munro )
"Człowiek który w wieku 50 lat postrzega świat tak samo, jak robił to w wieku 20 lat, stracił 30 lat swojego życia." (Ali)
"Wszystko co może sobie umysł wyobrazić, ciało może osiągnąć" (Ken Norton)
"3/4 życia spędziłem na treningach, resztę zmarnowałem" (Ali)
"Za każdym triumfem kryją się nowe wyzwania" ( Masutatsu Oyama)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wasze ulubione wiersze. Olka 54 16 758 17.12.2019, 15:29
Ostatni post: cyganka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości