Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Upload, filmów, strona z filmami.
#1
Witam, mamy do zaproponowania program partnerski z naszej strony Vkino.pl.
Polega na uploadzie filmów i promocji strony. Zarabiasz poprzez:
- Linki online z zewnętrznego serwisu (openload,Videowood, etc)
- Linki download także z zewnętrznego serwisu (chomikuj, catshare, uploadboy, etc)
Zarobek z tej części jest zależny od wybranego serwisu, jak i opcji reklam na niej zawartej.
Drugim czynnikiem zarobkowym są specjalne reklamy umieszczone na stronie, tylko i wyłącznie na twoich uploadach/playerach (dodatkowe). W tym celu musisz mieć konto na serwisie typu propellerads i innych, które obsługują reklamę typu Popunder, Popup, Tabunder, Tabup lub direct link. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, w razie problemów możemy zaoferować własne reklamy i na bieżąco wysyłać Ci indywidualnie statystyki dzienne na twój email.
Ze względu, iż dopiero zaczynamy program partnerski i nie każdy ufa nowym stronom, dajemy możliwość zrobienia własnego konta w serwisach reklamowych i na bieżąco obserwować statystyki, na stronie ogólnodostępny jest kod reklamy, który nigdy nie zostanie zmodyfikowany. Kod reklamy możesz samodzielnie edytować i będzie on zmieniony na każdym z Twoich dodanych playerów i downloadów, zarówno starych jak i nowych. Zarobek jest zależny od promocji twoich linków, na przykład:
Osiągając 10 000 wyświetleń filmu wrzuconego na openload, otrzymujesz:
- 15$ od openload
- 5$ - 20$ z dodatkowej reklamy ustalonej przez ciebie (propellerads lub inne)
- *Dodatkowo ewentualne downloady pliku
Nie pobieramy absolutnie żadnej prowizji, mamy na celu promocje strony. W związku, że zalukaj i inne tego typu serwisy stosują niezbyt czyste praktyki, chcemy osiągnąć serwis przyjazny dla uploaderów, nie będący „skokiem na kasę”. Jeżeli podejmiesz współpracę, mile widziane są komentarze z opinią o Vkino.pl, aby zachęcić innych do wspólnego uzupełniania danych na stronie.
Oferujemy:
1.Pomoc techniczną z reklamami i konfiguracją.
2.Stale rozwijający się serwis, na podstawie opinii użytkowników.
3.Informacje związane ze zmianami regulaminów i systemu strony (zawsze 3 miesiące przed wprowadzeniem zmian).
4.Vkino nie posiada dodatkowych reklam. (Przeglądanie strony nie jest uciążliwe)
5.Codzienne informacje statystyczne w ramach programu partnerskiego (tylko w przypadkach, kiedy Vkino.pl jest pośrednikiem).
Zainteresowanych oraz wszystkie pytania na: [email protected]
  Odpowiedz
#2
Polecam na to uważać, bo mój antywirus wykrył na tej stronie zagrożenie i mi jej nie wyświetlił, ze względów bezpieczeństwa.
  Odpowiedz
#3
Polecam sobie odpuścić. To co robicie jest nielegalne i jeśli nie ,,zabezpieczcie pleców" to ta zabawa nie skończy się dla Was dobrze.

Jakiś masowy wysyp stron znowu: filmy.to, vkino.pl, ekino-tv.pl, efilmy.tv, gofilm.pl, filmox.org ... meh nie ktoś zrobi w końcu konkurencje dla yt, a nie się bawicie w to coś... ;-;

Tak od siebie. Zainwestujcie w grafika, człowieka od frontendu, bo w porównaniu z innymi stronami ...

To nie spełnia norm. Który mamy rok 2005?
[Obrazek: screenshot_171.png]


To jakiś żart? :D Odzieliliście ,,ulubione" używając pustego elementu menu??

[Obrazek: screenshot_172.png][Obrazek: screenshot_173.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Wygląda na kolejną stronę, która namawia ludzi do łamania prawa. Złam prawo wgrywając i udostępniając film, w razie czego, to ty bekniesz.
  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz
#6
  Odpowiedz
#7
  Odpowiedz
#8
(15.02.2017, 20:45)naifu napisał(a): Za nic nie można "beknąć", nie wysyłamy fałszywych maili z "Złamałeś prawo autorskie, zapłać...". Pliki wrzucone na pośrednicze strony typu openload, videowood itp. w razie złamania i wykrycia wszelkich praw autorskich są zwyczajnie usuwane. Nie ma z tym problemów prawnych.

Nie to miałem na myśli, po prostu mówię, że ludzie wgrywając pliki łamią prawo, a Wy ich do tego namawiacie i tyle w temacie. Z drugiej strony Wasza strona jak na razie nie ma monitu o ciasteczkach, co jest obowiązkowe i w regulaminie ma kilka klauzul, które nie mają prawnego pokrycia, a przynajmniej te, o których wiem, że na pewno nie mają, bo czytałem o tym w artykułach prawnych, również i w związku z naszym regulaminem, by narzucić korekty. Oczywiście nie mówię, że musi być idealnie, ale przy takiej precyzji ustrzelą go jak kinomaniaka już na starciem, a tam jednym z właścicieli był były funkcjonariusz CBŚ, który i tak beknął, więc nie będzie Wam łatwo tego poukładąc na własną rękę. :D
  Odpowiedz
#9
(17.02.2017, 18:45)Swordancer napisał(a):
(15.02.2017, 20:45)naifu napisał(a): Za nic nie można "beknąć", nie wysyłamy fałszywych maili z "Złamałeś prawo autorskie, zapłać...". Pliki wrzucone na pośrednicze strony typu openload, videowood itp. w razie złamania i wykrycia wszelkich praw autorskich są zwyczajnie usuwane. Nie ma z tym problemów prawnych.
Nie to miałem na myśli, po prostu mówię, że ludzie wgrywając pliki łamią prawo, a Wy ich do tego namawiacie i tyle w temacie. Z drugiej strony Wasza strona jak na razie nie ma monitu o ciasteczkach, co jest obowiązkowe i w regulaminie ma kilka klauzul, które nie mają prawnego pokrycia, a przynajmniej te, o których wiem, że na pewno nie mają, bo czytałem o tym w artykułach prawnych, również i w związku z naszym regulaminem, by narzucić korekty. Oczywiście nie mówię, że musi być idealnie, ale przy takiej precyzji ustrzelą go jak kinomaniaka już na starciem, a tam jednym z właścicieli był były funkcjonariusz CBŚ, kóry i tak beknął, więc nie będzie Wam łatwo tego poukładąc na własną rękę. :D

Trochę się mylisz pod tym względem. Wiem co masz na myśli i dzięki za odpowiedź, ale w tym co piszesz jest kilka błędów.
Kinomaniak został zamknięty ze względu na przechowywanie nielegalnych plików na swoich serwerach, które były na terenie Europy hostowane przez OVH. Większość stron nie pada tak po prostu. Zawsze jest tego powód i w 95% jest to przechowywanie na własnych serwerach pirackich treści i olewanie zgłoszeń DMCA.
Niektóre strony się wycwaniły i posiadają dwie "działalności" jak choćby zalukaj czy kilka stron z anime. Pierwsza z hostingiem, na który niby każdy może wgrywać, choć jest to nieopłacalne oraz druga, na której publikowane są tylko linki.
W przypadku nie posiadania filmów bądź innych nielegalnych treści na serwerach stricte dotyczących strony, nie jest to pogwałcenie prawa (jeszcze) w Polsce. W USA już powoli się za to biorą ale póki co nie zanosi się aby cokolwiek było zmienione.
Ze strony Vkino nie mam żadnych zysków i robię to "charytatywnie" chociaż to słowo niezbyt pasuje bo w końcu zależy mi na rozszerzeniu serwisu i wypromowaniu go.
Jeżeli macie jakieś propozycje lub jesteście chętni na współpracę (nie tylko jako uploader) śmiało możecie pisać na [email protected]
W końcu skoro jesteście ambitni i macie jakieś ciekawe pomysły lub chcecie zarobić, a boicie się konsekwencji to wszystko biorę na siebie i nawet jestem skłonny zmienić paragrafy w regulaminie dla waszej korzyści. Znam to forum już dosyć długo, głównie z chomikuj, ale nigdy się na nim nie udzielałem, a tylko przeglądałem jako gość. Samemu miałem klatkę, która zbierała 50k-200k punktów dziennie i wiem co i jak. Wiadomo, że we wszystkim nie mogę być idealny ale cały czas szlifuję swoje umiejętności i jestem otwarty na propozycje czy współpracę. Drażniło mnie w chomikuj te smsy itp, a po zlikwidowaniu przelewów to już całkiem się rypło. Mamy duże ambicje i razem z kilkoma osobami założyliśmy Vkino.pl, jak już napisałem jesteśmy chętni na nowe współprace nawet kosztem reklam i korzyści z nich płynących dla współpracowników. Wystarczy wasza inicjatywa i działanie. Chętnych odsyłamy na mail podany wcześniej.
  Odpowiedz
#10
Spoko, ja nie ukrywam, że sam od czasu do czasu coś looknę online z lenistwa, bo szybciej, bo łatwiej, ale samemu nie wgrywam, więc nie chcę być hipokrytą i coś imputować. Życzę powodzenia. Wiem, że zawsze znajdą się uploaderzy co zaryzykują by zarobić, czy po prostu wgrać film z nudów, czyt. czystej głupoty, no ale co zrobić. Szczerze mówiąc jednak moim zdaniem zakładanie takiej strony to kuszenie losu.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości