Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Usuwanie filmów z konta na hasło
#1
Androidplus w zamian za gafę wrzuca mi filmy już trzy wrzucił jednak filmy po nocy znikają, z żadnymi plikami nic takiego się nie dzieje dodam że filmów nie chomikowałem do żadnego innego chomika więc to trochę dziwne.
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#2
Spróbuj odblokować na dzień chomika. Gdy wrócę o 16 to wrzucę jeszcze z dwa. Może przyjdzie powiadomienie od administracji. 
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
Ok, zaraz odblokuje
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#4
Też tak mam na koncie z UP... Są to najzwyczajniej prawa autorskie. Szkoda tylko że nawet nie powiadamiają o usunięciu...
  Odpowiedz
#5
mam rozwiązanie koledze który ma własny upload usuneli zeszłej nocy 6tb plików administratorzy na chomikuj oszaleli.
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#6
Mnie też kilka tygodni temu poznikały pliki z chomika, a żadnej informacji nie dostałam ani nic. Co najlepsze, też mam chomika na hasło. Trochę to już chyba przesada, bo z chomika na hasło teoretycznie i tak nikt nic nie może pobrać. I do dziś nie mogę dojść, które konkretnie pliki mi wykasowano.
  Odpowiedz
#7
Może wkońcu przestaniecie wszystko udostępniać ludizom na chomiku. :) I sami zaczniecie coś kupować. Jest w sklepach kilka świetnych płyt, czasem warto sobie coś odmówić żeby potem sprawiało większą radość.
  Odpowiedz
#8
Mi też usunęli filmy z chomika który był na hasło i nikt nie miał do niego nigdy dostępu. Po wymianie kilku e-maili - wyszło na to że usuwają wszystkie kopie plików które gdziekolwiek zostały udostępnione. niezależnie czy konto otwarte czy zamknięte. Ktoś inny taki plik, film wrzucił na chomika i go udostępniał, usunęli jemu i przy okazji nam. Chyba ze się taki film przerobi jakoś, lub spakuje, wtedy będzie małe podobieństwo ze taki plik zaistnieje gdzieś indziej.

Ostatnim razem pisałem do nich o zmianę strony głównej chomikuj.pl - żeby nie wyświetlał się napis - Bezpieczne miejsce na twoje pliki. Chomikuj.pl nie jest bezpiecznym miejscem na pliki.
  Odpowiedz
#9
(25.04.2015, 15:09)Senisde napisał(a): Ostatnim razem pisałem do nich o zmianę strony głównej chomikuj.pl - żeby nie wyświetlał się napis - Bezpieczne miejsce na twoje pliki. Chomikuj.pl nie jest bezpiecznym miejscem na pliki.
Co racja to racja, mi też pousuwali wszystkie pliki z zahasłowanych folderów, pliki, których nigdy nigdzie nie udostępniałam. Teraz wszyscy pakują filmy i seriale w rary, żeby się przed tym ustrzec, ale pewnie i na to znajdą jakiś sposób. Pora rozejrzeć się za alternatywą dla tego serwisu. Może 5fantastic?
  Odpowiedz
#10
Mnie tez to zdenerwowało bo wrzuciłem sobie na konto miodowe lata i za hasłowałem sobie i nagle znikły i chomikuj twierdzi ze to jest dysk do przechowywania własnych plików a jeśli np masz jakiś film na płytce i go usuwają to jakim prawem tak mogą
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hasło do filmów 4K Justin Russo 1 1 323 21.02.2021, 12:02
Ostatni post: Swordancer
  Konta na sprzedaż, Upload, i sprzedaż transferu. Caesar91 1 1 611 15.04.2015, 21:52
Ostatni post: Caesar91
  Wykupienie konta na Chomikuj a przelew z zagranicy tysq200 3 7 433 21.02.2014, 18:33
Ostatni post: Downloader
  Czy informacje zostaną w bazie danych po usunięciu konta? Gospodarz 7 2 054 22.01.2014, 19:46
Ostatni post: Gospodarz
  Czy to można nazwać kradzieżą konta.? Forever555 1 1 502 10.07.2013, 01:31
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości