Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Usuwanie graffiti
#1
  Odpowiedz
#2
Słabe w wykonaniu i skopiowane od zagranicznego prank'era
  Odpowiedz
#3
Czemu słabe? Fajne, wyjątkowo policja zachowała się okey, nie podgrywali cwaniaków.
Nie znałem tego ziomeczka, dałem mu już suba.

Jeśli mielibyśmy porównywać pomysły to Niekryty krytyk też podrobił Raya Williama Johnsona, Werdenga też
zapożyczył pomysł od Remi'ego Gaillard'a, Beczka też itd. Liczy się wykonanie :D.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
Dość ciekawy trolling :) Koleś trochę denerwujący, ale sama idea mi się podoba.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Usuwanie larw z ciała - OBLEŚNE! Karol 10 8 422 24.01.2012, 23:55
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości