Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Usuwanie larw z ciała - OBLEŚNE!
#1


:D
  Odpowiedz
#2
O fuu, ciekawe co to za larwy i jak one się tam dostały...
  Odpowiedz
#3
Dokładnie ciekawe jak tam się dostały :P
  Odpowiedz
#4
Skoro to takie obleśne, to czemu to tutaj wstawiasz? :-)
  Odpowiedz
#5
Bleeee nic więcej nie powiem, w zwierzętach to jeszcze rozumiem,
ale w człowieku? Karol co Ty oglądasz na tym youtube? Nie ma "normalnych"
filmików? Bleeeeee ...
  Odpowiedz
#6
B0hazard napisał(a):Karol co Ty oglądasz na tym youtube? Nie ma "normalnych"
filmików?

W końcu jesteśmy - odjechani !

Daria napisał(a):Skoro to takie obleśne, to czemu to tutaj wstawiasz? :-)

Dario zawsze po przeczytaniu tytułu - nie musisz robić kroku następnego aby wejść i oglądnąć.
  Odpowiedz
#7
To po jakiego grzyba wstawiasz to, skoro nie chcesz, aby użytkownicy wchodzili i ten film oglądali?!? Faktycznie jesteś odjechany, ale w złym tego słowa znaczeniu.
  Odpowiedz
#8
Daria napisał(a):To po kiego grzyba wstawiasz to, skoro nie chcesz, aby użytkownicy wchodzili i ten film oglądali?!? Faktycznie jesteś odjechany, ale w złym tego słowa znaczeniu.

Ktoś ma zły dzień. Ok. Osobiście widząc tytuł wątku - po prostu w niego nie wchodzę , są użytkownicy którzy uwielbiają tak kontrowersyjne tematy na forum.

Np. Wyciskanie największego pryszcza Świata - wyświetleń 13,585 gdzie inne mają nieco w granicach od 10 - 1000.
  Odpowiedz
#9
Ohyda, lecz fajne i interesujące. Ciekawe jak tam się znalazły? Może jest tu jakiś lekarz? =]
  Odpowiedz
#10
Co prawda lekarzem nie jestem ale bardzo mi to przypomina pewną lekcje. Mogą to być larwy wszelkiego rodzaju (jest tego dużo, po krótkim filmiku nie da sie dokładnie stwierdzić co to jest) mi to bardziej przypomina larwy pewnej muchy jakiej to nie wiem.( nie pamiętam nazwy ale występującej za granica w innym klimacie. (często zwane chyba ludzkimi ))W Polsce można zaopserować takie zjawiska u krów. Larwy te są nie groźne dla człowieka (ale głowy nie daje :P ) Larwy te żerują na żywym naskórku, odwrotność larw much stosowanych w lecznictwie. Najwyżej mogę się cos więcej na ten temat dowiedzieć ale nie teraz :D

Ps. Mogę sie zawsze pomylić co do tych larw bo lekarzem nie jestem wiec jak ktoś wie co to jest a ja mowie źle to z góry przepraszam :D to są moje tylko podejrzenia :)
Nigdy nie jest tak jak byś my chcieli... ale jest tak jak być powinno...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Usuwanie graffiti Ripper729 3 1 306 08.12.2013, 16:47
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości