Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Uzależnienie od komputera?
#31
więc jestem uzależniony nie siedzę długo , ale jak nie wchodzę przez kilka dni to czuję że muszę wejść i sprawdzić te wszystkie rzeczy głównie związane z kontami na serwisach oraz forach a także chomikuj.pl
30 % osób mających dostęp do internetu jest od niego uzależnionych
  Odpowiedz
#32
Trzeba wziąść pod uwagę, że uzależnienie to nie choroba tylko zespół cech czy objawów....Sam fakt długiego przebywanie przed kompem nie powoduje uzależnienia jeśli nie niesie ze sobą pewnych skutków. Ja jestem uzależniona - granie, surfowanie po necie daje mi satysfakcję, pozwala uciec od szarej rzeczywistości i problemów w realu...kiedy ktoś mi przeszkadza w używaniu kompa - wkurzam się...Walczę z tym...czasami efektywniej czasami mniej, ale oduależniam się powoli...
I trochę teorii:
Zasadniczą istotą uzależnienia od komputera nie jest komputer tylko utrata kontroli w sięganiu po określone formy korzystania z niego. Człowiek uzależnia się nie od maszyny, tylko od swoich psychicznych, emocjonalnych stanów jakie powstają w nim na skutek własnej działalności realizowanej dzięki komputerowi i przez komputer
  Odpowiedz
#33
Ja siedzę codziennie na kompie. Chomikuj, odjechani, futbolcup i facebook - to są moje cztery główne strony, bez których bym chyba nie wytrzymał. Jednakże, i tak sądzę, że uzależniony od komputera nie jestem, potrafię się powstrzymać w odpowiednim momencie. ;)
  Odpowiedz
#34
Oj jestem uzależniony co tu ukrywać :) . Po za tym nie siedzę w noc i dzień tylko siedzę do 22.30 czasami , jak nie ma nic w telewizji . W wakacje potrafiłem włączyć komputer 8:00 .
Ja mam głupich kolegów takich , którzy się uważają , że są lepsi , bo nie którzy grają w zespołach piłkarskich a ja pływam więc pewnie zazdroszczą , że zdobywam medale . i l datego wolę posiedzieć na komputerze niż się z nimi spotykać .
  Odpowiedz
#35
Uzależniona nie jestem ;p Potrafię się obyć bez komputera/internetu przez dość długi czas ;]
Siedzę dłużej jedynie jak mam coś ważniejszego do roboty ;p Ewentualnie nabijam Daily Bonusy w grach na FB (bo w sumie FB używam tylko do gier jak mi się nudzi ;p )
[Obrazek: 3aa6a412f2f8c5f15ec9f5f23f4da4ac.png]
The strength is in the warrior, not in the weapon
  Odpowiedz
#36
Chyba jeszcze nie jestem, ale... jakoś dziwnie mi bez dostępu do sieci. Nie przesiaduję przy komputerze na okrągło, ale zdecydowanie za dużo.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#37
Jeśli miałbym się przyznać, to że jestem bardziej uzależniony od internetu niż komputera. W dzisiejszych czasach jest tyle urządzeń z których można połączyć z siecią że bez samego komputera się akurat obejdę.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości