Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


VanPure vs zawpork - Konfrontacja.
#1
Zapraszam do konfrontacji VanPure.
1. Temat pracy: Reklama na ChR.
2. Wszystkie chwyty dozwolone. Może być reklama gif, jpg, itp.
3. Czas Realizacji: do soboty (24.11) do godz. 20. Obie prace oddane ok. 19:30, żeby były równe szanse.
4. Użytkownicy oceniają pracę dopiero wówczas, gdy obie zostaną umieszczone w tym temacie.
5. Prace będą oceniać użytkownicy forum. Podaję kryteria:
a) jakość reklamy (estetyka);
b) rzucanie się w oczy (tzn. przykuwa uwagę, czyli więcej osób by ją zauważyło);
c) dodatkowe uwagi [wg uznania użytkowników, proszę o obiektywność i bezstronność]
Praca, która zostanie przez użytkowników wybrana za lepszą, ten wygrywa spór.
#2
No to ja do wygranego dam 10.000 Punktów!!!
#3
ZMIERZCIE SIĘ W POJEDYNKU GRAFIKÓW! Nie żeby coś, ale to jest zachowanie niedojrzałe, dziecinne.. Niedługo każdy będzie krytykował drugiego użytkownika, i będą powstawały konfrontacje..

Po co nam to?

#4
A i jak będzie?Kogo praca lepsza czy coś w tym stylu ?
#5
Dla mnie bomba. Po co kłócić się kto lepszy, niech obaj pokażą co potrafią.

Ja jedynie mogę dać +1 reputacje
Ja chętnie zobaczę pracę zawporka, może naprawdę jest dobry.
#6
Oo, no to lecimy! Biorę się do roboty. Ty też się postaraj ją dzisiaj wykonać!
#7
E ale kto ocenia pracę ???Chyba użytkownicy ?TO Ankieta będzie ?
#8
Ja proponuje jawną ankietę.
#9
A skąd będziemy wiedzieć, że owe prace są użytkowników, a nie robione przez osoby trzecie... ??

Po tytule wątku myślałem, że będzie jakieś forumowe KSW Haha
#10
Trzeba wierzyć chyba na słowo...
Lub jak w ps to plik psd czy coś....?!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości