Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


VanPure vs zawpork - Konfrontacja.
#11
Dla mnie to jedna wielka głupota, nie możecie na porządnych zasadach zapisać się do Pojedynku Grafików?

#12
Nie zdążę wykonać pracy wcześniej niż do soboty do godz. 20. Mam mało czasu, w związku z tym proszę cię VanPure, abyś pracę dodał w tym samym czasie, co ja, czyli o 19:30, dlatego żeby były równe szanse.
#13
Jak chcecie to możemy specjalnie dla was poświecić jedną turę i zmierzycie się na zasadach tego konkursu.

Tam będzie sprawiedliwiej bo nie wiecie jaka może was trafić kategoria pracy. Bo w tej chwili to nie jest trochę sprawiedliwe, że ty zaproponowałeś temat pracy. Ja tu nikogo nie bronię. I zgadzam się, że VanPure powinien solidnie popracować nad poziomem swoich umiejętności.

WazzUp w google grafika można jedynie sprawdzić.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
#14
(22.11.2012, 22:02)era9889 napisał(a): Ja proponuje jawną ankietę.
Nie wystarczy kliknąć "podziękuj" pod którąś z prac ? Więcej podziękowań i jest zwycięzca , proste ;) .
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
#15
Myślę, że użytkownik VanPure jest uczciwy. Ja ze swej strony mogę zapewnić, że nie mam zamiaru bawić się w "kotka i myszkę". Zapewniam, że reklama zostanie wykonana przeze mnie.

Myślę, że uczciwszym sposobem, jest napisanie, co sądzi się o danej pracy, wtedy nie będzie zbędnych pytań.
#16
Hehe. Ja zrobiłem dzisiaj. Reklamy nie są moją mocną stroną, no ale cóż ... Przegram, to przegram.
[Obrazek: reklama-1353617682.gif]
To jest zwykła reklama, jest to tylko przykład. Wielkością i wyglądem nie zachwyca :) Jest ona tylko przykładem!
#17
Osobiście uważam że ktoś tu sobie robi żarty, jest na forum pojedynek grafików i zapiszcie się tam, wtedy mamy pewność że nie będzie przekrętów. Dla autorów pojedynku grafików wskazówka - "Każdy kto będzie organizował pojedynki na własną rękę, nie ma możliwości wzięcia udziału w pojedynku grafików" - powinno być tak żeby nie robić zamieszania na forum.
#18
Oooo to ciekawe i popieram co napisał Marszal !
#19
Ja i VanPure doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu bawić się w "kotka i myszkę". Nie chcę, aby przeze mnie któraś ze stron konfliktu ucierpiała. Powodem kompromisu było także stwierdzenie Marszal'a:
(23.11.2012, 14:05)Marszal napisał(a): Osobiście uważam że ktoś tu sobie robi żarty, jest na forum pojedynek grafików i zapiszcie się tam, wtedy mamy pewność że nie będzie przekrętów. Dla autorów pojedynku grafików wskazówka - "Każdy kto będzie organizował pojedynki na własną rękę, nie ma możliwości wzięcia udziału w pojedynku grafików" - powinno być tak żeby nie robić zamieszania na forum.
W związku z powyższym, proszę administratora o zamknięcie tematu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości