Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


W jaki sposób zarabiacie w internecie?
#1
Witam!
Wiem że wiele użytkowników tego forum dorabia sobie w internecie.
Moje pytanie brzmi: W jaki sposób dorobić sobie do kieszonkowego online?
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#2
Najprościej - programy partnerskie. Jeśli nie masz środków ani pomysłu na własny biznes, to całkiem fajne rozwiązanie zwłaszcza, jeśli masz własną stronę. Jeśli dobrze Ci ona prosperuje, taki zewnętrzny program partnerski będzie w sam raz.
Doskonałym pomysłem promocji własnych linków partnerskich jest np. pisanie postów na takim forum jak nasze. Jeśli dobrze przemyślisz swoją sygnaturę, możesz mieć niezłe efekty. Im więcej Twoich postów tym więcej masz "reklam" na forum.

Nie tolerujemy tu jednak spamu więc jeśli ktoś tworzy ewidentnie posty o charakterze czysto komercyjnym, może zostać zablokowany a jego sygnatura trwale usunięta. Trzeba to robić z głową.
  Odpowiedz
#3
Mając swoją stronę internetową możesz także zarabiać z Google AdSense, które polega na tym, że na twojej stronie wyświetlane są reklamy od serwisu.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#4
admin napisał(a):Doskonałym pomysłem promocji własnych linków partnerskich jest np. pisanie postów na takim forum jak nasze. Jeśli dobrze przemyślisz swoją sygnaturę, możesz mieć niezłe efekty. Im więcej Twoich postów tym więcej masz "reklam" na forum.
Rozumiem, że trzeba uzyskać pozwolenie na sygnaturkę z linkiem do forum (tak jest w regulaminie)? Jakie są więc warunki by takową zgodę uzyskać? Nie chodzi mi o forum, które przynosi jakiekolwiek zyski, jest to typowo hobbystyczne miejsce ;)
  Odpowiedz
#5
(21.01.2013, 22:05)Arcana napisał(a): Rozumiem, że trzeba uzyskać pozwolenie na sygnaturkę z linkiem do forum (tak jest w regulaminie)? Jakie są więc warunki by takową zgodę uzyskać? Nie chodzi mi o forum, które przynosi jakiekolwiek zyski, jest to typowo hobbystyczne miejsce ;)

Na naszym forum taką możliwość ma jedynie ekipa.
  Odpowiedz
#6
Ja teraz próbuje na stronce przeczytamwszystkich. Może coś z tego wyjdzie bo ponoć są wypłacalni.
  Odpowiedz
#7
Ja zarabiam od bardzo długiego czasu na firecash.org
Idzie tam naprawdę wypracować ładne '' kieszonkowe ''
Ile ja tam zarabiam dziennie ?
Są to zarobki dzienne rzędu 10-25$
  Odpowiedz
#8
A ja bym ci polecił pisać jakieś ebooki i je sprzedawać, Tu możesz zobaczyć jak pisać książeczki ! Jak pisać ebooki - Zlotemysli.pl
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#9
Ja zarabiam jako freelancer. Fajna praca i można ładnie zarobić. Warto zarejestrować się na platformach, np. [ciach]
  Odpowiedz
#10
pisanie ebooków/podraników albo prowadzenie bloga tez jest dobra metodą
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości