Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasza ulubiona potrawa
#21
Zdecydowanie moim ulubionym daniem sa placki po zbójnicku ;) mogę je jeść na okrągło oraz placki białkowe z dodatkiem kakao oraz syropem klonowym.
  Odpowiedz
#22
Tradycyjny schabowy oraz zupa grzybowa. ;)
  Odpowiedz
#23
Ciężko skupić się na jednej potrawie. Na świecie jest tyle pyszności, a smaki dzielą się na słone, słodkie, gorzkie, kwaśne itd. Jednym daniem nie zaspokoi się wszystkich potrzeb smakowych. Dlatego nie mam ulubionego dania. ;) Musiałbym podzielić na kategorie.
  Odpowiedz
#24
Nie mogłabym wskazać wyłącznie jedną ulubioną potrawę. Jest bardzo wiele pysznych rzeczy na tym świecie :)
  Odpowiedz
#25
Grzybki :D
  Odpowiedz
#26
Ja krótko i na temat : PIEROGI ! :D :P
Niedostępny
  Odpowiedz
#27
Ja lubię włoskie klimaty i ostatnio wpadł mi przepis na [CIACH!] naprawdę pycha
  Odpowiedz
#28
Całkiem sporo i część z nich umiem przygotować np. kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem, leczo (danie węgierskie, bardzo mi smakuje ze spaghettami), smażony makaron po chińsku itd.
  Odpowiedz
#29
Zdecydowanie pierogi ;) I nic ich nie pobije, owszem, jest dużo potraw które lubię, ale... one są u mnie numerem 1
  Odpowiedz
#30
Ostatnio wracam do smaków dzieciństwa, chodziły za mną łazanki z kapustą takie jakie robi moja mama, kupiłam sobie specjalnie pod to łazanki z lubelli, kapustę zrobiłam zgodnie z istrukcjami mamy, pyszne było, jadłam wieki temu. Pierogi też lubię, jest z tym sporo roboty ale mogłabym jeść codziennie.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości