Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wham vs. PSY - Last Christmas, Gangnam style - 2012
#1
Prawda, że wpada w ucho? ;]
Ja gwałcę przycisk REPLAY :D
  Odpowiedz
#2
"Last Christmas" po koreańsku :OO? Z tym końcem świata to chyba się zaczęło Haha . Fajne Ok
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
Haha dobre!
Mówili o tym w radiu Eska puszczając kawałek tego utworu.
Najważniejsze to dobre poczucie humoru. :)
Mi się podoba.
  Odpowiedz
#4
no nie to chyba miało bawić bo z muzyką to chyba nic nie ma wspólnego uważam, że każdy cover to niestety jest prawie zawsze gorszy od oryginału, a ten kto nie potrafi stworzyć coś nowego długo nie będzie w świecie muzyki
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kompilacja wpadek 2012, śmiałem się przez 15 minut. Swordancer 7 2 777 08.01.2013, 19:19
Ostatni post: luzakkajojo
  Sędzia tańczy Gangam Style WazzUp 2 1 867 21.12.2012, 19:54
Ostatni post: Davvid

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości