Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Widok zza okna
#1
Siedzę sobie właśnie naprzeciw okna i przyszło mi na myśl opisanie tego, co przez nie widzę.

Naprzeciw mnie jest droga, kilka domów i bajecznie ośnieżonych drzew i dachów. Akacja chwieje się na lekkim wietrze, a drogą co jakiś czas przejeżdża rozpędzone auto z kierowcą, który nie zdaje sobie sprawy, że zaraz wpadnie w ogromną kałużę spowodowaną roztopami. Zdjęcia mi się robić nie chce, ale widok bardzo ciekawy.

Co wy widzicie z okna pomieszczenia, w którym się aktualnie znajdujecie? Opiszcie, a może nawet pokażcie zdjęcie, jeśli uważacie, że widok jest wyjątkowo ciekawy.
  Odpowiedz
#2
Mi nie chciało się opisywać ;).[Obrazek: wiosna_wachock_04_04-1365073936.jpg]
Co ciekawego w tym widoku? To, że jest 4 kwietnia ;(.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz
#4
Zdjęcie z 16.03.2013 gdy cieszyłem się już że śnieg topnieje i słoneczko świeci:

[Obrazek: 24397_IMG_20130316_125307.jpg]

:C
  Odpowiedz
#5
U mnie pięknie, słonecznie, kwiaty kwitną, ptaszki śpiewają, dosłownie jak w raju :) Nawet zdjęcie zrobiłem.


[Obrazek: 20130404163058.jpg]
  Odpowiedz
#6
U mnie nic ciekawego:) Nie a tak serio... STRASZNIE!!!!

[Obrazek: IMGP1739-1365094858.jpg]
  Odpowiedz
#7
Poza domami i ulicą (szarą bez śniegu na szczęście) z tego piętra domu nie widać nic ciekawego ... ;<
  Odpowiedz
#8
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#9
U mnie też się nieco zmieniło :)

[Obrazek: 000cxc1.jpg]
  Odpowiedz
#10
Ciemność widzę, ciemność ;) Ale jak się tak bardziej przyjrzeć to jest i boisko i staw, a w oddali "wieś spokojna, wieś wesoła".
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości