Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wielkie reklamy w CHR
#11
Mnie jedynie denerwują dzieci słońca które nie wiedzą do czego służy prywatna wiadomość i wysyłają reklamy na 700px, a reklama z licytacją banerów na jakimś beznadziejnym chomiku to już szczyt, u mnie to codzienność :D
[Obrazek: synngaa.png]
Pomogłem ? - Kliknij przycisk 'Reputacja'
  Odpowiedz
#12
(23.03.2011, 21:58)FirefoxCAT napisał(a): Mnie jedynie denerwują dzieci słońca które nie wiedzą do czego służy prywatna wiadomość i wysyłają reklamy na 700px, a reklama z licytacją banerów na jakimś beznadziejnym chomiku to już szczyt, u mnie to codzienność :D

Dobrze powiedziane sam dostaje codziennie z 10 takich wiadomości XD
---
  Odpowiedz
#13
Niestety dla nas wszystkich jest to w jakiś sposób udręka, na którą w pewnym sensie się zgadzamy pozostawiając włączoną opcję wyświetlania CHR. Ja osobiście przestałem reagować na wielkie reklamowe "ściany". Denerwują mnie tylko "botowane" reklamy wbite po 10x.
  Odpowiedz
#14
czasem nie koniecznie musi to być reklama z bota ale ktoś po prostu wysyła reklamy a serwis ich nie wyświetla od razu więc ktoś wysyła kolejna myśląc że nie doszła. A każdy może z nas narzekać na reklamy a fakt faktem że można tam czasem coś ciekawego znaleźć :D
  Odpowiedz
#15
Ktoś w te reklamy wchodzi, więc będą spamować.
Gdyby nikt w to nie klikał to nikt by sobie głowy nie zawracał. Więc sami nakręcamy inne chomiki do spamu.
Osobiście nie klikam w żadne reklamy. Nie zaglądam nawet do chomikowych rozmów bo czytanie 10 stron dziennie mija się z celem.
  Odpowiedz
#16
To jednak ja mam życie jak w chomikowej bajce .
Pomijając regularny spam Karolka inni sporadycznie zostawiają mi coś dużego.
hmmmm a może mnie nie lubią :diabel: chyba im się nie dziwię
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Erotyczne reklamy w CHR Bonholt 8 2 602 29.04.2013, 19:32
Ostatni post: SimLay
  Bot do reklamy chr bxb13 21 6 230 30.11.2012, 22:01
Ostatni post: Blachu82
  Free reklamy by serialki era9889 14 4 421 19.11.2012, 18:14
Ostatni post: era9889
  NOC z odjechanymi - kod reklamy adam-as 8 2 658 31.10.2012, 02:02
Ostatni post: adam-as
  Darmowe reklamy w chomikowych rozmowach. Moto-Rider 6 3 214 24.07.2012, 09:25
Ostatni post: Moto-Rider

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości