Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wielkie reklamy w CHR
#1
Denerwują mnie wielkie i "ciężkie" reklamy w "chomikowych rozmowach". Niektórzy użytkownicy słusznie stwierdzili, do czego służy ten moduł. Tylko do rozmów. Ok. Jeśli ma to służyć też do reklamy, zespół chomikuj.pl mógłby ograniczyć wielkość grafik wstawianych w okienka. Dzisiaj usunąłem 2 reklamy, które były tak duże, że nie mieściły się na wysokość na 15 calowym monitorze, przy ustawieniach rozdzielczości 1280x800. Faktem jest że wiele osób denerwuje napakowana grafiką, chomikowa strona, ale w dużej mierze, przyczynia się do tego chomikowy shoutBox.
  Odpowiedz
#2
Heh. To denerwuje każego. Powiem Ci, że są ograniczenia w wielkości wklejanych obrazków, ale sprytni użytkownicy chomika już znaleźli na to obejście. Wystarczyło stworzyć odpowiednią tabelę <table>z tłem i nadając jej odpowiednią wielkość. Jest jeszcze drugi sposób to zamieścić tło obrazka w pojemniku <div> z odpowiednimi parametrami rozmiarów.
  Odpowiedz
#3
(17.02.2011, 16:34)CzekoladowyBaron napisał(a): Heh. To denerwuje każego. Powiem Ci, że są ograniczenia w wielkości wklejanych obrazków, ale sprytni użytkownicy chomika już znaleźli na to obejście. Wystarczyło stworzyć odpowiednią tabelę <table>z tłem i nadając jej odpowiednią wielkość. Jest jeszcze drugi sposób to zamieścić tło obrazka w pojemniku <div> z odpowiednimi parametrami rozmiarów.

Czytałem o tym. Polak potrafi, a im wyżej będzie poprzeczka, tym wyżej będą skakać :( Faktem jest, że my też obchodzimy i naginamy pewne zasady, ale sam osobiście staram się wklejać, rozsądnych wymiarów banerki.

  Odpowiedz
#4
O tak, jest to wkurzające. Sam nieraz usuwam wielkie reklamy. Jak jeszcze ktoś tam naładuje brokacików, migających literek i kto wie czego jeszcze to "No Comment".
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#5
Dla jednego duża reklama a dla drugiego ta sama reklama jest mała.

Osobiście uważam, że nie mam dużej reklamy, a spotkałem się z pretensjami w moim kierunku o za dużą właśnie.

Mi duże reklamy nie przeszkadzają, i tak ich nie czytam. Kasuję tylko te, które nie mieszczą się na moim monitorze 19 cali...
  Odpowiedz
#6
i właśnie dlatego mam wyłączonego chomikowego SchoutBoxa :D
  Odpowiedz
#7
(17.02.2011, 21:01)vrrerran napisał(a): i właśnie dlatego mam wyłączonego chomikowego SchoutBoxa :D
Ja tego nie zrobię bo jednak co niektórzy zostawiają tam swoje pochwały na temat moich plików lub całego chomika. O dziwo nie robią tego w komentarzach do plików pomimo że ich o to prosiłem. Czasami staram się pisać informację że "wiadomości z dużymi reklamami będą zaraz usuwane" i jakoś ostatnio nie mam z tym problemu. A jak ktoś złamie tą zasadę to usuwam i już. Mało kto to sprawdzi skoro wielu zapewne tylko "biega" po wszystkich chomikach i zostawiają tam banery i nawet nie zaglądają w foldery.
  Odpowiedz
#8
Na teraz nie blokuję nikogo i nie ostrzegam, ostatnio pojawiły się duże reklamy częściowo powiązane z forum, nie wnikam kto przygotował te reklamy, zastanawiam się tylko po co i dlaczego takie duże. Nie wszyscy posiadają monitory wielkości telewizorów. O tym też powinni pomyśleć "producenci" reklam czy banerów.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#9
(18.02.2011, 01:33)skrzypas napisał(a): ... Mało kto to sprawdzi skoro wielu zapewne tylko "biega" po wszystkich chomikach i zostawiają tam banery i nawet nie zaglądają w foldery.
Racja - tak właśnie jest.
Myślę, że do kolejnych poprawek chomika, obsługa wprowadzi ograniczenia również do tabel i pojemników DIV. Nie jest to trudne, a całkowicie wyeliminuje wielkie reklamy z chomikowych rozmów.
  Odpowiedz
#10
Mi osobiście Duże reklamy nie przeszkadzają. ale denerwuje mnie strasznie długie ładowanie strony jak w chomikowych rozmowach jest kilka wiadomości z ciężkimi grafikami ;(
---
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Erotyczne reklamy w CHR Bonholt 8 2 605 29.04.2013, 19:32
Ostatni post: SimLay
  Bot do reklamy chr bxb13 21 6 243 30.11.2012, 22:01
Ostatni post: Blachu82
  Free reklamy by serialki era9889 14 4 428 19.11.2012, 18:14
Ostatni post: era9889
  NOC z odjechanymi - kod reklamy adam-as 8 2 662 31.10.2012, 02:02
Ostatni post: adam-as
  Darmowe reklamy w chomikowych rozmowach. Moto-Rider 6 3 219 24.07.2012, 09:25
Ostatni post: Moto-Rider

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości