Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wielkie szczęście
#1
[Obrazek: 0_1_67269_No_niezle_przez_Kabotyn.jpg]
  Odpowiedz
#2
Nie rozumiem, szczęście?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#3
Nie widzisz min tego pana i pani ? :D
  Odpowiedz
#4
Szczęście jest wtedy kiedy wiesz, ze Polska obroni się przed inwazja zombie :D

[Obrazek: 701_55d4a5ae0c834_612.jpg]
  Odpowiedz
#5
(20.08.2015, 17:19)Paweł napisał(a): Nie widzisz min tego pana i pani ? Megasmiech

Dalej nie rozumiem o co chodzi.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
(20.08.2015, 17:49)Paweł napisał(a): Dalej nie rozumiem o co chodzi.

Chodzi o to, że Pani obroniła Pana przed snajperem, oraz to w jaki sposób to zrobiła Haha.
  Odpowiedz
#7
Mi się to nie podoba. Gdybym był tutaj moderatorem usunąłbym to grafikę, bo jest tak samo idiotyczna jak ta strona z której pochodzi , ale to już nie moja działka, jeśli chodzi o moderacje.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#8
Babka chciała się pozbyć dziecka i równocześnie uratowała kogoś przed zastrzeleniem.
  Odpowiedz
#9
Też tak myślałem. Durne.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#10
Ale śmieszne :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  To się nazywa mieć szczęście. Nieśmiertelny 0 803 30.01.2016, 15:15
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości