Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Windows Xp i strony internetowe
Witam jest jakaś modyfikacja Windows Xp która bez błędu otwiera strony bo standardowy większość stron otwiera nieczytelnie
  Odpowiedz
Mówisz o stronach internetowych? To jak będą wyglądały zależy bardziej od przeglądarki niż systemu. Windows XP ma po prostu starą wersję domyślnej przeglądarki. Użyj innej przeglądarki, choć ten system z czego to mi wiadomo, nie wspiera najnowszych wersji wielu przeglądarek, więc powinieneś rozważyć zmianę systemu operacyjnego.
  Odpowiedz
(17.11.2018, 16:20)amb00 napisał(a): Mówisz o stronach internetowych? To jak będą wyglądały zależy bardziej od przeglądarki niż systemu. Windows XP ma po prostu starą wersję domyślnej przeglądarki. Użyj innej przeglądarki, choć ten system z czego to mi wiadomo, nie wspiera najnowszych wersji wielu przeglądarek, więc powinieneś rozważyć zmianę systemu operacyjnego.

Wiem na innych systemach typu vista czy 7 otwierają się normalnie czego to wina?-da się to jakoś naprawić jakimś modem xp?
  Odpowiedz
perla86 Już tłumaczyłem, że to nie jest przez sam system operacyjny, tylko przez przeglądarkę internetową. Zamiast używać Internet Explorera, zainstaluj Firefoxa lub Google Chrome. Co prawda pod Windowsa XP chyba nie będą dostępne najnowsze wersje tych przeglądarek, ale i tak lepiej poradzą sobie ze współczesnymi stronami, niż Internet Explorer.
  Odpowiedz
amb00 Google Chrome na XP to obecnie niezbyt dobry pomysł, bo ta przeglądarka w ostatniej wspieranej wersji dla XP jest obecnie bardzo niebezpieczna.

Najlepszą opcją jest Maxthon, który najdłużej wspierał (albo i dalej wspiera) Windowsa XP. Na pewno wersja 5.1 z 2017 roku została wydana pod Windowsa XP identycznie jak pod W10, więc tą przeglądarkę perla86 na twoim miejscu bym brał. Najpierw spróbuj pobrać najnowszą wersję ze strony http://www.maxthon.com/ jednak nie jestem pewien, czy nadal w listopadzie 2018 jest wsparcie dla XP, dlatego jeśli nie będzie działać to zainstaluj Maxthon 5.1.

Ewentualnie można spróbować Operę z 2016 roku lub Firefoxa.

Odpowiedz