Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Witam :D
#1
Big Grin 
:) :) :) :) :)
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Hej, czuj się jak u nas. :)
Survival- super sprawa. Pochwalisz się EDC? :)
  Odpowiedz
#3
(27.07.2017, 16:03)Demanufacture napisał(a): Hej, czuj się jak u nas. :)
Survival- super sprawa. Pochwalisz się EDC? :)

Dzięki Wielkie :)

EDC? jestem dzisiaj niekumaty :P
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
(27.07.2017, 16:06)Krisu napisał(a): EDC ? jestem dzisiaj niekumaty [Obrazek: jezyk.gif]
W takim razie jak wygląda Twój survival? :P Bo tak się składa, że survivale i bushcrafty uprawiam w zasadzie od szkoły średniej i zawsze miło pogawędzić z bratnią duszą.
  Odpowiedz
#5
(27.07.2017, 16:10)Demanufacture napisał(a):
(27.07.2017, 16:06)Krisu napisał(a): EDC ? jestem dzisiaj niekumaty [Obrazek: jezyk.gif]
W takim razie jak wygląda Twój survival? :P Bo tak się składa, że survivale i bushcrafty uprawiam w zasadzie od szkoły średniej i zawsze miło pogawędzić z bratnią duszą.

Mój Survival przeważnie wygląda tak że jadę w miejsca niedostępne dla ludzi, niekiedy jestem tylko Ja, czasem mój przyjaciel z grupy eksploracyjnej. Zabieramy ze Sobą tylko niezbędne przedmioty, takie jak woda, ubranie ochronne, nóż w razie obrony i lampę... Tworzymy w tedy strefy bezpieczeństwa w danym rejonie - czerwony, żółty i zielony. W tych strefach wiadomo kiedy mamy do czynienia z czynnikami chemicznymi, stworzeniami, ludźmi, czy nawet pozostałości próby czasu i czynników pogodowych. To w sumie też taka eksploracja, gdzie zwiedzamy teren i robimy zdjęcia zabytkowym dworkom czy fortom powojennym. Jest też czasem tak że zostajemy na noc w tym miejscu i zwiedzamy nocą, jeżeli jest bezpiecznie, nawet nocujemy. Ćwiczymy w tedy bushcraft, tworzymy elementy obrony bezpośredniej czy wcinamy ciastka do ogniska :)
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Witamy :)
  Odpowiedz
#7
(27.07.2017, 16:10)Demanufacture napisał(a):
(27.07.2017, 16:06)Krisu napisał(a): EDC ? jestem dzisiaj niekumaty [Obrazek: jezyk.gif]
W takim razie jak wygląda Twój survival? :P Bo tak się składa, że survivale i bushcrafty uprawiam w zasadzie od szkoły średniej i zawsze miło pogawędzić z bratnią duszą.

Cieszę się że będzie konkretny temat do rozmów :)
Ja w sumie siedzę w tym 4 lata, ale sporo się nauczyłem ;) Przeżyłem też nie jedno...
Jeden z większych wypadów jest Czarnobyl :)
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
W Czarnobylu jeszcze nie byłam, ale urbex też bardzo lubię. Tyle, że ciasteczka przy ognisku zamiast przyniesionych ze sobą to sama robię na miejscu. ;)
  Odpowiedz
#9
(27.07.2017, 16:36)Demanufacture napisał(a): W Czarnobylu jeszcze nie byłam, ale urbex też bardzo lubię. Tyle, że ciasteczka przy ognisku zamiast przyniesionych ze sobą to sama robię na miejscu. ;)

Czarnobyl jest wyjątkowym miejscem, ale skutki uboczne po powrocie są okropne...
Kurczę, musisz mi napisać jak robisz ciastka :)
Skąd bierzesz składniki ?
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam - Ciekawe pomysły odziezuliczna 0 1 870 10.05.2021, 08:48
Ostatni post: odziezuliczna
  Witam! Alina 41 6 700 29.02.2020, 16:26
Ostatni post: Mellowerr
  Witam! daenerys 2 1 081 24.08.2019, 21:45
Ostatni post: da Vinci
  Witam wszystkich :) emcezerpe 4 1 385 23.08.2019, 21:39
Ostatni post: Demanufacture
  Witam maziniopl 2 1 126 15.08.2018, 15:17
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości