Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wy też tak macie -brak pkt za dzisiaj
#1
dziś nie otrzymałem żadnych pkt za pobrania z mojego chomika i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że konto zarabia dziennie około 50-70 tysięcy;)
nawet jednego punkty za zachomikowane nie dostałem choć dostaję średnio 30 tysięcy a dziś nic
Dlaczego?
Mam nadzieję że punkty zostaną mi zwrócone;)
  Odpowiedz
#2
Nie wiem, co i jak, ale ja też nie dostałem dzisiaj punktów, a pliki z mojego chomika na pewno były wczoraj pobierane.
[Obrazek: TWXdd.png]
  Odpowiedz
#3
ja również nie otrzymałem punktów za wczorajszy dzień, mimo iż pliki na pewno był pobierane.
  Odpowiedz
#4
ja na żadnym chomiku nie dostałem to chyba wszyscy mają ten problem ciekawe jak Administracja to wynagrodźi?
  Odpowiedz
#5
już wszystko w porządku, otrzymałem punkty, Wy też sprawdźcie.

Punkty za pliki, które zostały zachomikowane od Ciebie i pobrane z innego chomika 4 września, 09:01 +134000
Punkty za pliki, które zostały pobrane z Twojego chomika (szczegóły) 4 września, 08:59 +62050
  Odpowiedz
#6
Ja dostalem PKT ale tak po godzinie 9.00 :) Rano byly problemy z uploadem plików na chomika wiec kto wie mozliwe ze albo mieli przeciazony serwer alnbbo trqwaly jakies prace modernizcyjne :)
  Odpowiedz
#7
ja też już mam może zmieniła się godzina przyznawania pkt ?
  Odpowiedz
#8
Nie wiem ale mozliwe :)
  Odpowiedz
#9
Ja z samego rana punktów nie miałem, zostały mi dostarczone kilka minut przed dziewiątą.
  Odpowiedz
#10
Do mnie także pkt dotarły około godziny 9.00.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dzisiaj dostałem Wiadomośc na chomiku od ZPAV Caesar91 13 4 892 09.04.2015, 12:21
Ostatni post: Swordancer
  Czy też macie wolny transfer hanna 2 1 499 02.12.2013, 17:08
Ostatni post: Nicholas
  Brak ostatnio pobranych plików retoe 2 1 694 02.01.2013, 00:48
Ostatni post: retoe
  Chomikuj, dawniej - dzisiaj. Baron 3 3 710 04.12.2011, 16:51
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości