Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wybór między jakością a ilością - gdzie postawić granicę?
#1
Hej wam :)

Ostatnio przeglądałem sporo chomików - mniejszych i większych, ale zawsze takich, które miały własny upload. I zastanowiła mnie jedna rzecz na tych chomikach - układ plików. Nikt nie stworzył uniwersalnej metody na układ folderów. Jedni mają posegregowane bardzo ładnie, dokładnie, ale to się wiąże z dużą ilością folderów - to może odstraszać osoby które miałyby chomikować. Z drugiej strony są ludzie, którzy mają to poukładane mniej dokładnie, ale mają również mniej folderów - co może skłonić innych do zachomikowania. Którą opcję wybraliście na swoim chomiku? Poszliście w jakość i elegancję, czy uproszczenie ale z zyskiem? A do osób chomikujących - czy robi wam różnicę ilość folderów, które musicie zrobić, by coś zachomikować?
  Odpowiedz
#2
Ja mam filmy podzielone na gatunki filmowe oraz A-z ;) dużo chomikowania nie ma ;) przejrzyj sobie chomik FilmyChomikuj.pl

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#3
Upraszczać, po co straszyć rozbudowanym drzewem
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Battlefield 3 Gdzie pobiore sprawdzonego? diesel1511 12 3 383 28.09.2013, 17:25
Ostatni post: B0hazard
  Gdzie kupić serwer shell w rosądnej cenie closer9 5 2 716 30.05.2013, 11:17
Ostatni post: hubaiitv
  konto shell... gdzie kupic? giersik 5 3 101 26.03.2013, 00:51
Ostatni post: bogdanbig
  Gdzie bezpiecznie umieścić swoje pliki? ADRIANUSS 12 5 258 31.01.2013, 05:55
Ostatni post: ADRIANUSS
  Warto reklamować chomika z małą ilością uploadu ? gelmenn 5 2 114 16.12.2012, 13:25
Ostatni post: dimix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości