Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


YouTube w nowych ciuszkach.
#1
Dzisiaj YouTube przeszło wizualny remont, efekt można zobaczyć na www.youtube.pl

Co możecie o tym powiedzieć? Podoba się?

Na pierwszy rzut oka strona prezentuje się ok chociaż bardziej przypomina teraz serwis informacyjny niż starego YouTuba :)
Podoba mi się ciemno szary panel boczny, dostęp do kategorii "Trendy", "Muzyka" jest jeszcze prostszy.
Okienko z moim nickiem i avatarem dziwnie się prezentuje (to z prawej u góry).

Dodam, że bardzo podobają mi się nowe statystyki filmów oraz nowy wygląd kanałów.

Więcej będę mógł napisać po dłuższym obcowaniu z nowym wyglądem, do tej pory podziwiałem go zaledwie 5min.

Zapraszam do dyskusji.
  Odpowiedz
#2
Ogólnie jest ok ale panel subskrybcji nie do zniesienia, ja chce stary.
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#3
Nowy wygląd taki sobie... może się przyzwyczaję.
Swoją drogą już wcześniej YT pokazał nowy wygląd, więc żadna mi nowość.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#4
Wygląd taki sobie. Szczerze moim zdaniem jest za dużo bajerów, chociaż muszę przyznać że po zalogowaniu panel po lewej stronie z "wybrane dla ciebie", "trendy", itd. jest całkiem przyjemny.
Podoba mi się kolorystyka strony za to plus, lecz zauważyłem kilka nie dociągnięć słownikowych (niektóre angielskie słowa nie są przetłumaczone na polski).
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak przywrócić stary wygląd Youtube? Poradnik Robotox 1 5 747 30.04.2020, 16:25
Ostatni post: szocik
  YouTube rezygnuje z adnotacji. Robotox 2 1 376 18.03.2017, 23:16
Ostatni post: Dominik
  Kompromitujący film na Youtube. amb00 18 4 918 05.07.2016, 21:42
Ostatni post: Jarus
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 750 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  Jak wybrać dobre tagi na youtube? Baron 2 6 160 15.02.2016, 17:03
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości