Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Youtube i Harlem Shake!
#1
Wejdźcie na youtube.com i wpiszcie "do the harlem shake".
:diabel
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Jee tam, stare... logo będzie się poruszać a potem cała strona będzie 'latać' :)
  Odpowiedz
#3
Stare? Kiedy to widziałeś?
Bo ja dopiero dziś wyhaczyłem ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Już dawno się tym tzw. 'gimbusy' podniecały na Bestach i Kwejku :D

Ale czy tak czy siak to fajnie że napisałeś, nie koniecznie każdy użytkownik tego forum przegląda takie strony jak Kwejk ;)
  Odpowiedz
#5
Nie wiedziałem akurat o tym. Wpisuję to w YT, wciskam enter i czekam, czekam. Myślałem, że nic nie będzie, a tu nagle buch. :D Aż podskoczyłem z wrażenia. Haha
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
Dodam iż nie działa to w Operze - sprawdzone info! ;)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Filmy z serii "Thug Life" na Youtube Swordancer 6 1 964 07.04.2015, 17:50
Ostatni post: Adiyoshi
  Jak pozbyć się google+ z Youtube amb00 10 4 295 22.01.2015, 18:24
Ostatni post: Robotox
  Wielki Mix Youtube III Devil 1 1 542 24.09.2011, 21:21
Ostatni post: KruchyFix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości