Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zagadka logiczna od swordancera
#21
chodzi o spodnie i nogawki?

bliźniaki
  Odpowiedz
#22
  Odpowiedz
#23
rower i 2 koła, tłum pieszych
  Odpowiedz
#24
No tak, koła to ludzie. Chodzi o... a z resztą, pisałem już o co konkretnie chodzi.
  Odpowiedz
#25
prezerwatywa jako przedmiot, 2 osoby i cała masa plemników ;p
  Odpowiedz
#26
Huśtawkę zamieściłem wcześniej, teraz do głowy wpadło mi dwóch szachistów, szachownica i figury
  Odpowiedz
#27
Hmm... Jeden ślub, dwoje małżonków i goście?
  Odpowiedz
#28
bxb13 napisał(a):prezerwatywa jako przedmiot, 2 osoby i cała masa plemników ;p


Hehehe nie no spadłem z krzesła. Mogłem to lepiej przemyśleć, tak więc dodam ostatni fragment, bo trzeba to bardziej sprecyzować.

Zwykle gdy jest jeden, jest ich dwóch, całej reszty spory tłum. Gdy są dwa jest ich czterech, całej reszty jeszcze więcej. Każdy z nich zostawia ślady, których sięgnąć nie dasz rady! O jakie rzeczy i o jakich ludzi chodzi?

Teraz to banał, ale kończmy tę szopkę. Faktycznie można sporo wykombinować jak w większości zagadek, a odpowiedź jest tylko jedna.
  Odpowiedz
#29
samolot, 2 pilotów, tłum pasażerów
  Odpowiedz
#30
samolot, 2 pilotow i caly tlum pasazerow

edit: nie odswiezalem strony i nie widzialem odpowiedzi neronus12 wyprzedzil mnie o 2 min ;(
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zagadka logiczna synonim11 60 16 936 06.11.2012, 23:59
Ostatni post: synonim11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości