Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zbigniew Stonoga mówi prawdę o wyborach
#1
  Odpowiedz
#2
Kazał popierać pis podczas wyborów prezydenckich, a teraz ? Gdyby nie jego partia może korwin miałby te 5% pie$%#!oli od parady..
  Odpowiedz
#3
(07.11.2015, 14:05)WazzUp napisał(a): Kazał popierać pis podczas wyborów prezydenckich
W którym swoim filmie/wpisie na fb tak mówił ?
  Odpowiedz
#4
(07.11.2015, 14:05)WazzUp napisał(a): Gdyby nie jego partia może korwin miałby te 5%
Zabrakło KORWiNowi niecałe 30 tyś głosów. Stonoga zebrał 70 tyś - gdyby on nie startował, Korwin by wszedł na pewno.


  Odpowiedz
#5
(07.11.2015, 14:11)amb00 napisał(a):
(07.11.2015, 14:05)WazzUp napisał(a): Kazał popierać pis podczas wyborów prezydenckich
W którym swoim filmie/wpisie na fb tak mówił ?

Poszukaj dokładnie, a znajdziesz :) Chyba, że usunął.
  Odpowiedz
#6
hmm i ten pan ( przez p małe to zamierzone) mówi o prymitywach, a sposób w jaki mówi świadczy o jego wybitnym intelekcie. Pomijam szacunek dla Polski i jej obywateli, nad głową ma wizerunek polskości - obraz z Janem Pawłem i mówi jak mówi - plując jadem, opluwając i zarzekając się, że ma już bilet. Mały biedny człowiek, którego nikt nie nauczył przegrywać. Kiedyś Polska miała już takich polityków, na sejmikach krzyczeli Liberum veto i nihil novi sub sole i jak dla Rzeczpospolitej to się skończyło wiemy Wszyscy - dla mnie żenada. PiS pisem - też nie mam zdania najlepszego, ale popisy tego człowieka - masakra, mam nadzieję, że bilet kupił w jedną stronę .
  Odpowiedz
#7
Nie no, język polski opanowany do perfekcji. A i kultura osobista oraz elokwencja na wysokim poziomie.
  Odpowiedz
#8
Było wiadomo od początku, że facet się nie p***oli w tańcu ze słowami. Tak czy siak, jeśli wróci do Polski, chciałbym znów usłyszeć jak ktoś mu podrzuca jakąś aferę pod drzwi, bo mało kto ma tyle jaj by opublikować cokolwiek, a mi już w ręce tyle wycieków trafiło, że czyta się to jak dobrą książkę.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zbigniew Stonoga, człowiek kontrowersja Swordancer 4 1 771 19.06.2015, 21:26
Ostatni post: Suicider
  Na jaka Partię bedziesz głosował w zbliżających się wyborach ?? Mesajah 12 5 971 11.11.2011, 00:59
Ostatni post: Kasztelan7

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości