Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zdjęcia smoków
#1
Poszukuję zdjęcia smoków, chciałbym sobie wstawić jako avatar mojego chomika oraz w menu.

Zależy mi na realistyczności , aby nie było to zdjęcie jak z komiksu, czy naszpikowane efektami specjalnymi.

Ideałem byłby czerwony Duży smok z rozwiniętymi skrzydłami, albo w locie albo tak jakby wietrzył (wiecie co :D)

Jeżeli ktoś potrafi i ma fajne zdjęcie to może zrobić Avatar , byłbym wdzięczny :)

W zamian oferuję reputację oraz punkty chomikuj - do uzgodnienia w zależności ciekawych zdjęć.
W razie czego można pisać do mnie tutaj:
http://chomikuj.pl/Sauros

#2
[Obrazek: blackrosedragon.png]

[Obrazek: 600px-Welsh_dragon.png]

[Obrazek: Red_Dragon_by_r7ll.png]
#3
Ten 3 jest całkiem całkiem :)
#4
Z braku zainteresowania uznaję że temat możecie zamknąć :P
#5
Na życzenie.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o zrobienie zdjęcia w tle. Hector 17 5 025 25.02.2013, 01:47
Ostatni post: MissFuneral
  Potrzebuję zdjęcia w tle na swój profil. Gospodarz 3 2 097 20.02.2013, 15:45
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości