Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zdjęcia z naszych wypraw
#1
Photo 
Niezależnie czy to wycieczka na drugi koniec świata, czy też do ogródka tuż pod naszym nosem - podzielmy się zdjęciami z naszych wypraw. Mile widziane będą też krótkie opisy zwiedzanych miejsc, aby każdy z nas mógł nauczyć się czegoś nowego. Może będzie to też zapalnikiem aby samemu wybrać się w miejsce odwiedzone już przez kogoś z nas :)
  Odpowiedz
#2
Ok, to może ja zacznę  :D

Dzisiaj zrobiliśmy sobie z moim narzeczonym małą wycieczkę do Derby.
Derby jest to miasto położone, powiedzmy, w centralnej Anglii i jest stolicą hrabstwa Derbyshire. Zostało osiedlone przez Rzymian około 2000 lat temu.
Jako ciekawostkę mogę podać, że Derby jest drugim co do wielkości na świecie producentem silników samolotowych.

Miasto nie jest jakimś wielkim wow, ale na luzie można się po nim przejść, w szczególności kiedy dopisuje pogoda. Ja sama wybrałam się tam w głównej mierze w celu rozrywkowym (kręgle i zakupy) i był to strzał w dziesiątkę.

Oto kilka zdjęć :)
[Obrazek: cdsgqx.jpg]
Jeszcze na peronie, przed wyjazdem.
[Obrazek: uds43w.jpg]
[Obrazek: g0lvhz.jpg]
[Obrazek: ghzq31.jpg]
[Obrazek: egcydw.jpg]
[Obrazek: 5xics6.jpg]
  Odpowiedz
#3
[Obrazek: ghzq31.jpg] Super linie XDDDDD
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Czechy.

[Obrazek: wwuReai.jpg]

[Obrazek: f8Oh0cH.jpg]

[Obrazek: Th4F3yl.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czachersowe zdjęcia Czachers 8 3 062 25.02.2013, 22:26
Ostatni post: Czachers

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości