Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zlizywali z księdza kolan bitą śmietanę? Otrzęsiny w Liceum Salezjańskim.
#11
To jest po prostu niesmaczne i nie na miejscu. Co innego, gdyby to była zabawa między dzieciakami - zlizywanie czegoś tam z kolan kolegi z klasy, ok, niech się dzieciaki bawią. Ale nauczyciela? W dodatku księdza? Naprawdę, ten kto wpadł na ten pomysł wykazał się dużą bezmyślnością i nie zastanowił się, co będzie jeśli zdjęcia z takiej imprezy trafią do Internetu - a w dzisiejszych czasach to jest oczywiste, że trafią.

Sebastian napisał(a):Mógł chociaż nogi ogolić ;P.
Dokładnie. :P Jak patrzę na kościste, włochate kolana tego księdza wysmarowane bitą śmietaną, to mi się niedobrze robi. W życiu niczego bym z nich nie zlizywała, chyba że po kilku głębszych albo raczej kilkunastu. :P

Gdyby kogoś interesował ten temat, dziś będzie o tym mowa w programie Tomasza Lisa o godzinie 21:45 w TVP2.
  Odpowiedz
#12
W dobie ostatnich materiałów ukazujących niektórych księży w bardzo niekotrzystnym świetle ehem ten post jest ciekawy.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości