Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zmany przepisów :P
#1
Ja dokładnie tak widze zmiany przypisów :D [Obrazek: 634097773597018414-1365597338.jpg]
A wy? ;]
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Jakie zmiany przepisów? Czego dotyczą?
  Odpowiedz
#3
chodzi o zmianę przepisów zdawania Prawo jazdy który weszły w życie w 2 połowie stycznia :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Jee tam, myślałem że znów coś nowego a to o to chodzi...
Mi się tam wydaję że chyba lepiej że zmienili i może nie dla osób zdających lecz według mnie poprawi to bezpieczeństwo na drogach etc..

Przede mną już wkrótce również zdawanie testu na prawo jazdy, zobaczymy czy taki diabeł straszny jak go malują :>
  Odpowiedz
#5
Nie można zdawać w szkole "Nie podoba mi się" :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#6
Koledze chodzi o zdawanie karty motorowerowej a nie prawa jazdy :-).
Proszę pisać dokładniej.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
Ale teraz karta motorowerowa to prawojazdy kategori AM ;)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości