Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zmiana czasu z letniego na zimowy 2012
#1
Zmiana z czasu letniego na zimowy nastąpi w nocy z soboty (27 października) na niedzielę (28 października) 2012 r., czyli jutro. Zegarek przestawiamy z godz. 3:00 na 2:00 w nocy. Dzięki temu zyskujemy jedną dodatkową godzinę, więc można dłużej poleniuchować w łóżku w niedzielny, lecz jakże chłodny poranek. :)
  Odpowiedz
#2
Mi się podoba taka zmiana :)
Gorzej jest wiosną :P
  Odpowiedz
#3
Taka zmiana jest dobra dla internautów, którzy mają noce darmowe ponieważ mają o godzinę dłużej pobierania, a wiosną to o godzinę skracamy :D
  Odpowiedz
#4
Mnie to jest na rękę, bo przynajmiej godzinę dłużej się wyśpię przed szkołą ;D
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#5
Ehh zmiana godziny - jak dla mnie idiotyzm.
Fajnie, pośpimy sobie godzinę dłużej ale przez następny tydzień będę musiał przyzwyczaić się
do zmiany, nie bez powodu Rosja zrezygnowała z takich posunięć - co osobiście popieram.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
W niedzielę do szkoły idziesz??
  Odpowiedz
#7
Jest w końcu sobie po oglądam filmy . I w końcu się wyśpię .
  Odpowiedz
#8
Ja też nie lubię zmiany czasu bo po:
1. Oznacza to że zima już się zbliża a jej nie lubię. :)
2. Krótsze dni i nudno siedzieć potem od 16:00 np do wieczora.
  Odpowiedz
#9
Piszecie, że się wyśpicie i wgl, a ja co roku jestem takiego samego zdania, i żadnej różnicy nie widzę.. :P

  Odpowiedz
#10
Co prawda to prawda, też nie lubię za bardzo...

Długie... Samotne wieczory...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile czasu dziennie spędzasz przed telewizorem? Baron 41 9 580 11.11.2017, 22:26
Ostatni post: Markyt
  Pomysły na spędzenie wolnego czasu we dwoje lub samemu/ej. Baron 7 2 466 29.06.2017, 13:27
Ostatni post: Lejsi_126
  Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem? Vilandra 56 14 638 17.04.2017, 20:59
Ostatni post: Magia
  Zmiana przepisu kategorii A1 pandokti 0 1 109 17.04.2015, 19:59
Ostatni post: pandokti
  Zmiana czasu z letniego na zimowy Cassius 8 2 084 27.10.2013, 07:57
Ostatni post: BeatBox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości