Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Znalezione karty doładowujące
#1
Znalazł z was ktoś kiedyś kartę doładowującą konto nie zdrapaną dobrą do wykorzystania ?
Mi się to zdarzyło tylko raz znalazłem koło kiosku doładowanie z plusa za 30 zł :D

więcej niestety nigdy mi się to nie przytrafiło :D
  Odpowiedz
#2
Oj znalazłem i to nie raz, różne wartości, sieć. Ostatnie doładowanie jakie znalazłem było z HEYAH za 5zł :D

A dodam też od siebie, że wcześniej zbierałem karty do telefonów takie małe hobby, ale to nie tu o tym pisać :]
  Odpowiedz
#3
A ja jeszcze nigdy nie znalazłem. Ale cóż całe życie przedemną ;)

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#4
Ja również nigdy nie znalazłem, ale mam nadzieję, że kiedyś dokonam tego pierwszego razu. :D
  Odpowiedz
#5
Ja też nigdy nie znalazłem, ale nom stop szukam jakiegoś darmowego sposobu na doładowanie kasy w telefonie w sieci plus ;)
  Odpowiedz
#6
Arkada czy darmowe to nie wiem ale jak sprzedasz punkty chomikuj to ci ktoś może za to doładowaniem zapłacić :D

Stracisz trochę punktów no ale konto będzie doładowane :D
  Odpowiedz
#7
Ja nigdy nie znalazłem karty doładowującej ale udało mi się trafić w kod za 5 zł z sieci Idea (teraz Orange). Pamiętam, że siedziałem godzinami i wbijałem cyferki aż za którymś razem mi się udało.
Ciekaw jestem miny osoby która zakupiła kartę z moim szczęśliwym kodem Mysli
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
A ja się zastanawiam jak to możliwe że na tyle tysięcy (milionów) kodów doładowujących nie można za nic ich odgadnąć rozszyfrować.

Ja próbowałem różnymi sposobami porównywałem kilka kart jak się zaczynają jakie kombinacje są itd i nigdy nie trafiłem :) a to powinno być łatwe na tyle kodów :D
  Odpowiedz
#9
Ja nigdy nie znalazłem doładowania, ale parę razy znalazłem trochę kaski, więc doładowanie można było kupić :D

  Odpowiedz
#10
(29.08.2012, 21:59)Damianoslawp napisał(a): A ja się zastanawiam jak to możliwe że na tyle tysięcy (milionów) kodów doładowujących nie można za nic ich odgadnąć rozszyfrować.

Ja próbowałem różnymi sposobami porównywałem kilka kart jak się zaczynają jakie kombinacje są itd i nigdy nie trafiłem :) a to powinno być łatwe na tyle kodów :D

Łatwe, to przy tym jest trafienie szóstki w totolotka. Samemu nie rozszyfrujesz tych cyfr, nie ma opcji, zajęło by ci wieki. A poza tym wydaje mi się że kod doładowujący dopiero "powstaje" po zakupie go w terminalu/wydrukowaniu zdrapki. Są one najpewniej tworzone na bieżąco. A taki którego jeszcze nie wydano , ale może w przyszłości wydadzą, to penie teraz nie działa, bo nie jest wprowadzony do systemu.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  back track 4 nie wykrywa karty wifi pandokti 0 967 29.08.2013, 22:03
Ostatni post: pandokti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości