Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Znalezione karty doładowujące
#11
Możliwe ale wiesz w tysiącach sklepów w tej chwili leżą tysiące kart zdrapek do wykorzystania i są one już wprowadzone do systemu :D i jak ktoś by trafił kod doładowujący to już któraś by nie działała bo by była wykorzystana.
  Odpowiedz
#12
Raz znalazłam kartę za 15 do orange bodajże . Wtedy miałam telefon na abonament, więc się nie przydała . : D

(29.08.2012, 21:56)Nicholas napisał(a): Ja nigdy nie znalazłem karty doładowującej ale udało mi się trafić w kod za 5 zł z sieci Idea (teraz Orange). Pamiętam, że siedziałem godzinami i wbijałem cyferki aż za którymś razem mi się udało.
Ciekaw jestem miny osoby która zakupiła kartę z moim szczęśliwym kodem Mysli

Moja koleżanka kiedyś kupiła doładowanie za 5 zł do Orange . Kod był już aktywowany . . . To trzeba mieć szczęście . : D
  Odpowiedz
#13
Wbijanie kodu na oślep jest raczej niemożliwe, ponieważ po 10 próbach trzeba dzwonić,
do Biura Obsługi Klienta i odblokować konto (cena za minutę połączenia ok 2-3 zł) więc..
Co do znalezionych kart - znalazłem kiedyś kartę plusa za 50 ale tylko raz w życiu,
więc widocznie nie mam szczęścia.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#14
Sebastian napisał(a):Wbijanie kodu na oślep jest raczej niemożliwe, ponieważ po 10 próbach trzeba dzwonić,
do Biura Obsługi Klienta i odblokować konto (cena za minutę połączenia ok 2-3 zł) więc..
Co do znalezionych kart - znalazłem kiedyś kartę plusa za 50 ale tylko raz w życiu,
więc widocznie nie mam szczęścia.


Teraz może i blokują ale mając z 9 lat też wbijałem cyferki na oślep i blokady żadnej nie było.

Co to kart to nigdy owej nie znalazłem :(
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  back track 4 nie wykrywa karty wifi pandokti 0 967 29.08.2013, 22:03
Ostatni post: pandokti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości