Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zostałem oszukany na Tablica.pl
#11
Najlepiej weź ze sobą dowód wpłaty i idź z tym na policje.
  Odpowiedz
#12
Jak widzicie zgłosiłem sprawę juz dawno i nic na razie się nie dzieje dostałem może ze 2 miesiące temu list,że będą sprawdzać IP i numer telefonu
tego gościa,lecz ciągnie się to i nic nie wynika.
Miałem gościa dane miałem sporo dowodów a mimo to nic za bardzo nie robią.
Powiem tak zamiast brać się za porządne sprawy policja łapie żuli z pod sklepu albo stoją z suszarka i łapią.

A moja sprawa nadal się ciągnie z tablicą.pl
  Odpowiedz
#13
Zawsze możesz złożyć zażalenie do głównej komendy policji na opieszałość w prowadzeniu śledztwa przez komendę w której złożyłeś zawiadomienie.
  Odpowiedz
#14
witam, zostalem oszukany na portalu, bylem dzis na policji i powiedzieli mi ze moge jedynie droga cywilna, i mam napisac do administratora. Moge was prosic o jakies namiary gdzie moge to zglosic? tego administratora. bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam
  Odpowiedz
#15
Administrator właśnie nic za bardzo nie zrobi.
Ja pisałem do administracji Tablicy podali dane osoby która mnie oszukała ale, jej nie było już w Polsce, wyjechała za granice i nie mogli znaleść.
Musisz najpierw złożyć zawiadomienie na policję, która "powinna" od administratora Tablicy wziąć dane, tej osoby.

Oczywiście nasza policja, teraz jedynie co robi, to pijaków z ulicy zbiera "Nasza Policja jest Cool"
  Odpowiedz
#16
dziekuje bardzo za odpowiedz , ja wszystkie jego dane mam bylem na policji a oni powiedzieli ze nie moga nic z tym zrobic ze mieli juz kilka takich spraw ale zawsze konczyla sie w sadzie przegrana... czy nic nie mozna z takimi ludzmi zrobic...





[Dane usunięte przez moderatora]

UWAZAJCIE!!!
  Odpowiedz
#17
Da się zrobić.

Jeśli masz dowód wpłąty i jego dane wtedy zgłoś się na policję, nie wiem dlaczego tak ci powiedzieli, u mnie było inaczej, dałem wszystkie dowody, lecz nie złapali gościa bo nie było go w kraju.

Ale trzeba mieć jakieś dowody, rozmowa z nim, wpłata na jego konto itp
  Odpowiedz
#18
wszystko mam dowod wplaty rozmowy z nim wszystko. chcialem dac ale on mowi ze moge droga cywilna to zalatwc
  Odpowiedz
#19
A próbowałeś na innym komisariacie?
  Odpowiedz
#20
chce wlasnie jutro isc
ale nie wiem czy to ma jakis sens. nie byla to strasznie duza kwota. 170zl. ale sam fakt zeby uje*ac gnoja
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad Uwaga! Oszust na Tablica.pl mojra1997 13 4 496 04.06.2013, 15:17
Ostatni post: ananasek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości