Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zrobię za darmo stronę w php fusion
#1
Jak ktoś nie potrafi zrobić strony np klanowej to zrobie za darmo na darmowym hostingu jest tylko jeden warunek na tej stronie będzie wyświetlała się reklama na której zarabiam marne pieniądze za wyświetlenia , jak ktoś usunie mi reklamę usunę mu stronę :-) na stronie się sami rządzicie, jak dacie komuś nie odpowiedzialnemu admina to mogę pomóc ale stracicie wszystkie dane z serwera i strona będzie "od początku" strona będzie oparta na darmowym systemie cms "PHP-Fusion" w najnowszej wersji.

Hostingi do wyboru:
1. friko(sprawdzony osobiście - polecam,dodatkowe reklamy, dysk 4 gb, mysql 100mb , bez ograniczeń transferu )
2. host1free (2gb dysku i 10 gb transferu bez reklam od serwisu)
3. 3owl (bez ograniczeń transferu i dysku oraz mysql , bez reklam od serwisu ale ograniczenie unikalnych odwiedzin)
4. cba (też polecam dysk 1 gb , mysql bez ograniczeń transfer bez ograniczeń , bez dodatkowych reklam)
5. antserve (bez limitów , nie testowałem nie znam jaki mają haczyk)
6. jakiś wybrany przez ciebie (nie na każdym można polecam poszukać tu: http://www.free-webhosts.com/free-unlimi...bspace.php )

Jak chcecie żebym wył. moją reklamę to można się jakoś dogadać (za admina lub moderatora nie zgadzam się), nie dotyczy reklam od serwisu hostingującego.
Zapraszam do mojego forum Pytamy.y0.pl :)
  Odpowiedz
#2
Gdzie tą reklamę chcesz umieścić i czego konkretnie będzie to reklama?
Czy mówiąc "zrobię" masz na myśli zainstaluję na serwer i dalej martw się sam, czy przygotujesz wszystko na gotowo? (grafika podesłane teksty itd) ?
Czy jak za miesiąc napisze do Ciebie: "wrzuć mi na stronę to, to i to i podeślę materiały zrobisz to bezpłatnie czy będziesz coś za to chciał?
  Odpowiedz
#3
nie chce kasy , to będzie na darmowym serwerze i na sub domenie chyba że opłacisz sobie płatny, motywy będą od razu tylko trzeba sobie wybrać lub mi wysłać do nich link żebym je dodał, materiały na forum to dodadzą użytkownicy którzy się zarejestrują a inne podstrony i kategorie na forum sam zrobisz (PHP-Fusion ma panel administracyjny , łatwy do obsługi) a ode mnie reklamy tymczasowo nie ma ale później będzie chyba że na friko mogę zrobić w tedy jak zarobisz dużo pkt mogę wyłączyć tymczasowo :-)

z grafiki to tylko logo sobie musisz zrobić
Zapraszam do mojego forum Pytamy.y0.pl :)
  Odpowiedz
#4
Moim zdaniem twoja oferta jest mało przekonująca. Założenie forum, czy strony na byle jakim CMS to bardzo prosta sprawa i nie trzeba się nie wiadomo jak nagłowić.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#5
Większość darmowych hostingów ma autoinstalator skryptów, każdy kto umie czytać i klikać myszką zainstaluje sobie skrypt, lepiej na tym wyjdzie niż korzystając z Twojej oferty bo zrobi to sam i nikt mu nie będzie potem swoich reklam wstawiał.
To co oferujesz praktycznie każdy jest w stanie zrobić sam bez większych problemów, wystarczy umiejętność czytania i posługiwania się myszką.
  Odpowiedz
#6
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak założyć stronę podobną do bloga? Negr1 7 2 969 26.01.2014, 22:45
Ostatni post: pr123

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości