Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


kolorowanki dla dorosłych
#1
Rainbow 
Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się robienie tak zwanych kolorowanek dla dorosłych. I ja od czasu do czasu robię sobie kilkugodzinne posiedzenie i, w miarę swoich możliwości, tworzę. Chciałabym umieć malować tak sama z siebie, ale niestety moje beztalencie pozwala mi tylko na taką, a nie inną formę rysunku ;) Tutaj jedna z moich prac:

[Obrazek: u1id30.jpg]

Może Wy też coś malujecie? :)
  Odpowiedz
#2
Piękna rzecz i idea naprawdę Podziwiam-Ja zupełnie do tego nie mam weny niestety
  Odpowiedz
#3
Praca naprawdę fajna, ja sam jestem beztalenciem, ale jakoś staram się zacząć, wgłębić się w tą dziedzinę. Narazie jest ciężko, ale może kiedyś.. :D
Btw.. Czy to laptop od MSI?
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz
#5
Bo mam MSI'acza i praktycznie identyczne diody oraz ten czerwony pasek na krańcu. :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#6
To jest pomarańcz, ale przyciemniłam zdjęcie, dlatego może wydawać się czerwony ;) Mi się podoba ten MSI z kolorową klawiaturą Serce
  Odpowiedz
#7
A ja mam! :D
MSI GE 60 2PE Apache Pro, nie najgorszy choć już chciałbym go wymienić na lepszy model ^^.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#8
To możesz mi go wysłać jak już go nie chcesz :D
  Odpowiedz
#9
Narazie się trzyma, więc niech zostanie u mnie :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#10
Nie chcesz się podzielić :( okey :(
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości