Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


leech.chomiczarnia.pl - Darmowe pobieranie z Chomikuj i nie tylko
#11
(16.09.2015, 12:29)MrPsycho napisał(a): Czekam na catshare.
Oj tak, catshare by się przydało ;)
Strona bardzo fajna, przydało by się jeszcze tylko dodać jakieś logo i elementy wizualne


  Odpowiedz
#12
(16.09.2015, 12:29)MrPsycho napisał(a): Czekam na catshare. [...]

Będzie, ale to jak już serwis się bardziej rozwinie, bo mają trochę drogie premium. No chyba, żeby kupić na Allegro "shared" za 1zł na miesiąc. ;)

(16.09.2015, 12:29)MrPsycho napisał(a): [...] Robienie publicznej listy z wygenerowanymi linkami jest złym pomysłem. Dlaczego? Primo - rozpowszechnianie. Secundo - zarobisz na tym zdecydowanie mniej. "Po co mam kupować u ciebie generowanie, skoro już to zostało wygenerowane i mam listę.". Lista jest dobra, ale nie publiczna. Taka lista powinna znajdować się w bazie danych, tak abyś nie musiał generować jednego pliku kilka razy. [...]

To miało działać na zasadzie rapid-leecha (np. http://cboxleechcenter.blogspot.com). Gdy już ruch będzie spory - planowałem puścić download przez jakieś skracacze linków typu adf.ly i inne takie. Użytkownika od pobrania dzieliłyby jakieś 3-4 reklamy - stąd by płynął ewentualny zarobek. Dlatego lista miała być ogólnie dostępna - raz zjada transfer z premium, a plik jest dostępny dopóki link nie wygaśnie i zlicza kliknięcia. ;)


(16.09.2015, 12:29)MrPsycho napisał(a): [...] Po wygenerowaniu powinien być link do pobrania, a nie informacja że został dodany do listy.

Ogólnie przypatrz się jakie rozwiązania stosuje rapideo.pl oraz tb7.pl. Spróbuj je zastosować u siebie. [...]

Docelowo generowanie ma być na tym samym ekranie co lista i po kliknięciu plik będzie się dodawał na tę listę (bez przeładowania strony). Przydałoby się też zrobić jakieś auto-odświeżanie tej listy, pewnie na zasadzie chatu po WebSocket.
Właśnie serwisów typu rapideo.pl i podobnych jest już masa, a dobrego polskiego rapid-leech'a chyba jeszcze nie ma. :D

(16.09.2015, 13:01)Nicholas napisał(a): Jakie serwisy obsługuje Twój generator? Z tego widzę to jedynie Rapidu.net, a na liście są takie serwisy jak uploaded, chomikuj.... mógłbyś mi to rozjaśnić? ;)

Tak, obecnie tylko rapidu.net. Pliki znajdujące się na liście dodawane są nie tylko przy generowaniu bezpośrednio z serwisu, ale również na serwerze chodzi skrypt, który szuka linków w sieci - to tak, żeby symulować ruch i zwiększyć różnorodność plików. ;)
  Odpowiedz
#13
Aha w ten sposób. Nie zmienia to faktu, że generator ma potencjał. Gdybyś potrzebował jakiejś pomocy grafika - wal śmiało.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#14
Catshare dostępne, ale coś kiepsko chyba chodzi. Testujcie. ;)
  Odpowiedz
#15
Nie udało mi się pobrać z catshare, chciałem przetestować i lipa.
  Odpowiedz
#16
No to ja się pochwalę że udało mi się wygenerować plik 170MB...
  Odpowiedz
#17
Catshare pobiera z prędkością około 1 MB/s. Rapidu bez zastrzeżeń, łącze na full.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#18
(16.09.2015, 22:24)Nicholas napisał(a): Catshare pobiera z prędkością około 1 MB/s. Rapidu bez zastrzeżeń, łącze na full.

No właśnie... Zaraz przetestuje ten "serwer" u siebie 100mb/s i VPS 100mb/s. Zobaczymy jak sobie poradzi.

No niestety... Już na samym VPS padło. :placz [Obrazek: 5URDhDY.jpg] U mnie zresztą też było podobnie.
  Odpowiedz
#19
Jeśli chodzi o catshare to na serwisach typu tb7, rapideo.pl itp zawsze były jakiejś problemy z generowaniem linków, często aktywne linki były widziane jako wygasłe, prędkość pobierania plików schodziła dużo poniżej przeciętnej. Mam kontakt z kilkoma osobami generującymi linki i właśnie z catshare najmniej chętnie generują :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz
#20
Prędkość i stabilność pobierania z catshare powinna już być na akceptowalnym poziomie, jeszcze trochę da się poprawić w tym temacie i będę nad tym pracował.

Dodałem też do leech'a nowe hostingi: turbobit.net i rapidgator.net.

Zapraszam do testowania. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Systemy Windows i nie tylko... hipek 1 1 636 11.05.2013, 15:59
Ostatni post: B0hazard
  DFM - Darmowe okładki GROSiK 0 1 547 08.03.2013, 07:28
Ostatni post: GROSiK
  Darmowa wyszukiwarka Chomikuj.pl Mychaty 2 3 262 03.03.2013, 11:57
Ostatni post: Mychaty
  Darmowe szablony na chomikuj - Reklamy,menu itp. Filmy_Avi_Rmvb 9 8 302 11.06.2011, 15:33
Ostatni post: Filmy_Avi_Rmvb
  Chomikowywarez.pl - strona z plikami do pobrania, linki również z chomikuj.pl tonyviroos 10 8 359 23.05.2011, 00:33
Ostatni post: tonyviroos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości