Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


musixmatch.Net - klient do API musixmatch.com
#1
Mój autorski klient API do musixmatch, niemal ukończony. Pozostaje kilka drobnych poprawek i wykonanie bardziej złożonych testów, gdyby ktoś kiedyś chciał skorzystać. 

https://github.com/Swordancer/musixmatch.Net
  Odpowiedz
#2
Nie znam C#, ale patrząc na kod, służy on do przetworzenia danych z restowego api na obiekty z kolekcjami typu listy z obiektami klas, które reprezentują na przykład artystę? Jeśli tak, to warto aby do tego dorobić jakąś apkę z graficznym interfejsem. Wtedy łatwiej będzie zobrazować efekt pracy na przykład rekruterowi. Bo niestety w rekrutacjach często uczestniczy HR, któremu nic nie powie taki kod, obojętnie jak bardzo kod będzie przydany.
  Odpowiedz
#3
Nie ma potrzeby. Tego typu klient służy właśnie do tego by nie pisać go we własnym projekcie od podstaw tylko importować gotowy do użycia. Miałem w planach aplikację używająca tej biblioteki, ale znalazłem podobną w Internecie i uznałem, że nie ma sensu. Pozostaje to skończyć, napisać testy i wrzucić jako pakiet nuget, może komuś się przyda. Jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej ktoś nie ma ochoty zaglądać w kod to nie ma sensu pokazywać czegokolwiek, bo niby co ma to zweryfikować?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości