Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


spalony kawał
#1
[Obrazek: 1290974962_by_Rybcun.jpg?1382523960]
  Odpowiedz
#2
[Obrazek: Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg]

:D Zmień nazwę ale wątku na np. Spalony kawał :P

No i jeszcze ten avatar :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#3
Tytuł zmieniony.
Awatar zostaje :P
  Odpowiedz
#4
Chodziło mi o awatar w tej rozmowie na GG :D Króliczek ;p
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#5
Suchar dnia :D.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Niby zabawne, a jednak jak każdy tego typu kawał pozostawia mi jakiś niesmak. Taka cena czarnego humoru, gdy pokrywa się z rzeczywistością.
  Odpowiedz
#7
Gdybym miała obrażać się o każdy kawał o blondynkach, albo czuć niesmak po każdym dowcipie o żydach, musiałabym chodzić cały czas ze spuszczoną głową. :P Dowcip dobry, nie należy brać tak wszystkiego do siebie. :)
  Odpowiedz
#8
Wiesz, satyrycznych blondynek nikt nie wymordował masowo, torturując, gwałcąc i paląc, a szczątki umieszczając razem ze śmieciami w masowych grobach. Ironia w tym jest, ale mnie to ani nie ziębi, ani nie grzeje. Jak ktoś mówi rasistowski lub antysemicki dowcip, to ja prawie nigdy się nie śmieje, no chyba gdy jest na tyle dobry, że nawet moja wola się ugnie. Aluzja na tle grupy wtedy jest oczywista i nie muszę nikomu nic wypominać. Jego sprawa z czego lubi się śmiać, moja sprawa z czego ja nie lubię się śmiać. Jak ktoś się zapyta czemu się nie śmieję, to zawsze odpowiadam, że z tego samego powodu z którego Ty się śmiejesz, a że chodzi o zrozumienie ironii, to już jemu powinno przyjść do głowy. Jak ktoś mi w tym wypadku powie, "stary, trochę dystansu," to wolę przemilczeć, bo jak często powiadam, cisza to najlepszy argument. Na świecie jest tyle humoru, że nie muszę czerpać go z takich kart historii jak ta, której z resztą wstydzę się jako człowiek.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kawał o Hansie :D Cassius 2 1 082 09.09.2013, 11:06
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości