Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


sygnaturki^^
#11
Cały sęk właśnie chyba w tej prostocie. Ładna praca :)
  Odpowiedz
#12
To chociaż zwiększ jakość całej pracy. Muszę się czegoś przyczepić :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#13
Nico ale mi się podoba w takim stanie jakim jest :< Anioły są nieuchwytne i dlatego tak rozmazane wszystko jest, z resztą Anioł symbolizuje piękno i tajemniczość za razem.
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#14
Ja w ogóle zrezygnowałbym jeszcze z tych listków i inaczej ułożył napis, lekko niżej.
  Odpowiedz
#15
A do napisu lekkie odbicie, jakby wisiał nad szkłem :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#16
Nie umie tak zrobić Nico :(
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#17
hmm...nie wiem czy to nazwać sygnaturą, wszystko jest Okey, ale chodzi o rozmiar
  Odpowiedz
#18
W sumie nie mam nic do tych prac, ważne że Tobie się podoba.
Nie każdy rodzi się grafikiem.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#19
Paweł i tu robisz błąd. Jeżeli robiłby sygnaturki na zlecenie to musiałoby się podobać to klientowi a nie jemu.
  Odpowiedz
#20
Robiłaby ;)
Ale zauważ że Shina robi to specjalnie dla siebie, nie dla kogoś.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości